Продукция Сотрудничество Контакты  

 Лідер продаж !

Потрібний продукт для здоров'я всієї сім'ї!

КОРДИЦЕПС
 

 

 • "Кордіцепс - джерело життєвої сили" - біоімунноенергомодулятор швидкої дії, застосовується для підвищення імунітету і продовження життя. Кордіцепс має здатність одночасного відновлення та регулювання енергій «Інь» і «Ян», здатний одночасно впливати на симптоми і причини захворювання. Підсилює опірність організму і відновлює функції всіх органів організму.

  Кордіцепс китайський - зміцнює і підсилює природну здатність відновлювати «Інь» легенів, в той же час, відновлюючи «Ян» нирок.

  Теорія традиційної медицини вважає, що нирки - господар, від якого залежать «народження, розвиток, становлення, старіння, смерть». Нирки накопичують життєву енергію, регулюють імунну функцію організму; іншими словами, якість нирок людини багато в чому визначає ситуацію імунної системи організму людини. «Недостатність» нирок відображає ослаблення функцій організму, пов'язаних з нирками. Наприклад, імпотенція і проспермія, уповільнення реакції, відсутність (уповільнення) росту органів тканин, підвищена ламкість кісток, недокрів'я, нетримання сечі, дратівливість, безсоння, втрата пам'яті, болі в колінах і попереку та ін. «Недостатність Ян нирок» може також призвести до «недостатності Інь легких», що призводить до тривалого кашлю і слабкості, довгому кашлю з мокротинням, рясному нічному потінню та інших серйозних симптомів. Так йдуть справи зі здоров'ям людини середнього і старшого віку. Своєчасне прийняття внутрішньо препарату може допомогти Вам при подоланні подібних симптомів.
  "Кордіцепс - джерело життєвої сили"сприятливо впливає на ендокринну, сечостатеву, центральну нервову, імунну системи, а також на систему мікроциркуляції. Він оновлює джерело життя, дарує другу молодість нашому організму. Допомагає організму швидко відновитися, рекомендований для людей після операції, складних трав, переломів. Завдяки "Кордіцепсу - джерело життєвої сили" рани швидко загоюються, переломи швидко зростаються, організм має сили і енергію для швидкого відновлення. Бажано, після операцій, приймати "Кордіцепс - джерело життєвої сили" з капсулами "Мозкового комплексу".
  Запобігає синдром хронічної втоми і передчасного старіння (нервова і фізична перевтома, безсоння). Зміцнює кровотворну систему, живить легені, регулює імунні функції організму, потужний антиоксидант.

  У процесі виробництва даного препарату використовуються найсучасніші технології переробки (екстрагування при низьких температурах, технології надкритичної витяжки та вакуумне концентрування). Технології дозволили максимально реалізувати ефект діючих компонентів натуральних сировинних препаратів традиційної китайської медицини, дозволили прибрати багато домішок і неактивних, а також «некорисних» компонентів.

  Даний препарат не є ліками, це дуже ефективне оздоровче харчування. Виготовлений з екологічно чистої сировини, нешкідливий, не має побічних дій, не має протипоказань. 

  Склад: кордіцепс, лінчжі, женьшень, родіола, китайська деревна губка, китайська дереза, звичайна дереза, панти оленів.

  Форма випуску: 10 флаконів по 20 мл.
  Перегляньте відео:      https://www.youtube.com/watch?v=KsVusE1wzxY
                                        https://www.youtube.com/watch?v=voT-ekU-Dzg

phone (067) 238-57-82
(066) 174-10-84
(093) 096-38-96
email happiness-ua@ukr.net
Copyright 2012 © HAPPINESS KIEV. Все права соблюдены.