Співпраця

 


Компанія Happiness ( в перекладі з англійської "happiness" - щастя) - це нові можливості  для людей, які йдуть в ногу з часом, які хочуть реалізуватися в житті, які цінують свій час і прагнуть достойного життя, а також люблять спілкуватися і допомагати іншим людям. Зараз формується потужна українська команда, де вік не має значення, а головне, щоб людина була позитивною, займала активну життєву позицію і прагнула  досягти успіху і багатства найближчим часом. Творчий і креативний підхід вітається.
Компанія Happiness - це готова бізнес-система! Компанія займається розробкою і виробництвом оздоровчо-профілактичної продукції, її доставкою в Україну,  сертифікацією та ін.дозвільними документами, а також, знімає офіси для нашої успішної співпраці - несе всі фінансові затрати. До того ж, пропонує нам скористатися дуже вигідною, грошовою системою понедільних виплат - унікальним маркетинг планом!

Яким чином можна почати співпрацю  з компанією Happiness?
Насправді все легко і просто!

Щоб підключитися до   готової  бізнес-системи, яку пропонує компанія Happiness, потрібно придбати, на Ваш вибір, продукцію на  8750 грн.(комп'ютерний номер - стандартний карта) або  17500 грн.(два комп'ютерних номера), 26250 грн. (три комп'ютерних номера - "золотий трикупник") один раз в рік!

Яка  різниця між цими оплатами?
Різния дуже відчутна і полягає  в прибутках, які Ви будете отримувати від компанії -  Ви подвоюєте свої майбутні винагороди!

Ще дуже важливо те, що Ви на ці суми  підбираєте  собі ту продукцію компанії Happiness, яку бажаєте, до цього компанія робить Вам ще цінні подарунки ( див. у розділі "Акції!").

Компанія Happiness  присвоює Вам особистий комп'ютерний номер, власну сторінку на сайті компанії, де Ви маєте змогу переглядати і контролювати свій бізнес, свою структуру, свої понедільні виплати!
А далі Ви займаєтесь рекламно - інформаійною діяльністю, ділитесь своїми результатами (фінансовими, по здоров'ю), запрошуєте, позитивних і  комфортних для Вас, людей у свою команду, реалізуєте свої підприємницькі і лідерські якості, що обов'язково допоможе Вам досягти успіху в цьому бізнесі. 

Компанія Happiness має 3 типи винагород:

1- СТРУКТУРНА ВИПЛАТА -це виплата за побудову структури - за нових бізнес-партнерів під Вашим компютерним номером.
Наприклад: це можуть бути  нові люди, які запрошені особисто Вами або люди людей Ваших людей і Ви особисто їх можете не знати!
*Структурна виплата не має обмежень по термінах.

2- ЛІДЕРСЬКА ВИПЛАТА -це "ізюминка" компанії Happiness! Це 100% дублювання структурної виплати Вашого партнера, якого Ви особисто запросили в бізнес.
Наприклад: людина, яка приєдналася в бізнес Happiness за Вашою рекомендацією отримує свою першу структурну винагороду 2500 грн. і компанія Happiness в цю ж неділю на Ваш компютерний номер нараховує 2500 грн. лідерської винагороди! Скільки Ваша людина буде отримувати структурних виплат, стільки ж компанія буде в ту ж неділю Вам їх дублювати, за те, що Ви дали цій людині інформацію про можливості  Happiness, за те, що Ви з нею попрацювали, донесли інформацію і допомогли їй. Компанія Happiness буде Вам за це постійно вдячна  у  фінансовому еквіваленті!
Особисто запрошених людей в бізнес може бути - мінімум 1 людина, а максимум - безліч!  Але щоб, приблизно, заробляти 25000  грн. в неділю, Вам достатньо 5-7 активних бізнес партнерів. 
*Лідерська виплата має умови по термінах.

3- ЗАОХОЧУВАЛЬНІ ПРЕМІЇ -це коли Ви запускаєте свій бізнес і починаєте щонеділі заробляти структурні і лідерські виплати, то компанія, додатково, за певні виконані умови (за кількість закритих циклів) починає робити Вам цінні подарунки:
перше - поїздкав Китай на о. Хайнань
друге - грошова виплата 20 000$на автомобіль
третє - одноразова грошова виплата 50 000$
по-четверте - одноразова грошова виплата 100 000$!

Так, як компанія Happiness на ринку України ще зовсім юна, то зараз ми набираємо і формуємо сильну, успішну команду, з людей, які будуть достойно заробляти, з якими буде комфортно і гармонійно співпрацювати, розвивати і відкривати нові представництва по всій Україні. Перший офіс - представництво у Вашому місті буде оплачувати компанія, через це ми запрошуємо до плідної співпраці регіональних представників, людей, які будуть представляти на місцях   інтереси компанії, а також керувати і брати активну участь у роботі офіса і команії.

Ми гарантуємо партнерську підтримку і допомогу у роботі і побудові бізнесу Happiness!
Приєднуйтесь просто ЗАРАЗ!!! Зробимо цей Світ щасливішим РАЗОМ!!! 

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці і партнерства в компанії Happiness:
Підприємців
Ділових партнерів
Регіональних представників
Медичні центри
Санаторії
Спорт клуби
Фітнес центри
Салони краси
Інтернет магазини
Оптових покупців.

Зв'язуйтеся з нами просто зараз!