Трепанг і устриця

 
Поєднання компонентів, що містяться в трепанг і устриці в даному продукті робить його унікальним в процесі оздоровлення організма в цілому. Адже м'ясо трепанга містить білки, жири, вітамін В1, В2, В12, мінеральні елементи: фосфор, магній, кальцій, йод, залізо, мідь, марганець. Жир трепанга багатий ненасиченими жирними  кислотами. А в м'ясі устриць, крім білків, жирів, вуглеводів, містяться мінеральні елементи: залізо, цинк, мідь, кальцій, йод, фосфор і вітаміни В1, В2, В12 і РР. Цей комплекс просто необхідний для людей з розумовими та фізичними навантаженнями, при стані нездужання, підвищення імунітету, покращенням обміну речовин і кровообігу в організмі. вживання продукції з трепанга і устриць сприяє швидкому оновленню клітин тканин організму. Вони допомагають успішно боротися з раком молочної залози, а також надають блокуючу дію і перешкоджає росту онкоклітин. Корисною для здоров'я є  комбінація жирних кислот, в тому числі Омега-3.
Пом'якшує клімактеричний синдром, підсилює статеву функцію, бореться з втомою, покращує сон, надає життєву енергію, а також регулює  рівень гормонів.
Продукт дозволяє відновити чоловіче здоров'я і жіноче чарівність  і красу.
Рекомендації щодо застосування:
При хворобах органів дихання: бронхіальна астма, ларингіт, бронхіт, емфізема легенів, туберкульоз.
При хворобах шлунково-кишкового тракту: гастрит, коліт, панкреотит,  виразкові ураження слизових оболонок, запори, цукровий діабетом.
При хворобах сечостатевої системи: аденома передміхурової залози, імпотенція, фригідність, міома і фіброміома матки, мастопатия.
При захворюваннях кісток і м'язів: обмінно-дистрофічний поліартріт.
При захворюваннях органів зору: дистрофія рогівки ока, на рух кровообігу очного дна, порушення відчуття кольору і гостроти зору.
А також входить в схеми лікування при захворюваннях щитовидної залози, розсіяного склерозу і  червоної вовчанки.
 
Властивості:
У чоловіків 100% підвищення чоловічої сексуальної функції, підсилення роботи чоловічої статевої функції,  запобігання  імпотенції, підвищення сексуального потягу і можливостей.
У жінок живить шкіру, активно доглядає за нею. Енергія і речовини, що містяться в устриці, сприяють регенерації клітин, тим самим досягається результат відбілювання шкіри.
Якщо у Вас безсоння, швидка стомлюваність, погіршується пам'ять,  стан нездужання, погіршується фізичний стан і слабке здоров'я у чоловіків, то Вам терміново потрібно починати приймати  жувальне драже «Трепанг і устриця»!
 
Спосіб застосування:
Для профілактики: 1 драже в день, ретельно пережовуючи в роті, або запиваючи водою.
Для лікування - дозування підбирається індивідуально.
 
Форма випуску: 0.7 г * 30 драже.