Тампон «Цин Гун» - форма омолодження

                                                                        

Цей продукт містить кілька видів цінних лікарських трав, які регенерують клітини піхви, відновлюють еластичність вагінальної стінки, відновлюють гормональний баланс, відсовують, а також сприяють м’якому протіканню клімаксу, нормалізують менструальний цикл. Крім того ці тампони застосовуються в цілях профілактики гінекологічних захворювань. Вони усувають сухість піхви, нормалізують мікробну флору, підвищують сексуальність.

Властивості та види дії на організм:

• Регулюють функції жіночих статевих органів.
• Профілактують гінекологічні захворювання, уповільнюють процеси старіння.
• При постійному застосуванні покращується колір обличчя, освітлюються пігментні плями, що надає жінці чарівності і краси.

Склад: дудник, тапіока, корінь спаржі, ліріопе, цистанхе.

Спосіб застосування:
1. Перед застосуванням тампона необхідно провести інтим-гігієну. Чистими руками розкрийте упаковку і вийміть тампон. Впродовж 1-1,5 хвилини потримайте тампон в теплій кипяченій воді (кімнатної температури).
2. Перед застосуванням тампона розмотайте згорнуту нитку. Для зручності на кінці можна зав’язати вузлик. Надягніть напальчник на вказівний палець.
3. Перед введенням тампона розслабтеся і плавно введіть тампон в піхву максимально глибоко — до заднього склепіння (між шийкою матки і задньою стінкою піхви), частина нитки при цьому має знаходитися зовні. Після правильного введення ви не відчуватимете тампон усередині.
4. Через 1 добу тампон необхідно витягнути, злегка потягнувши за кінчик нитки.
5. Після видалення тампона необхідно ретельно проспринцювати піхву трав’яним відваром або фізіологічним розчином (не менше 2 л). Через 24 години можна застосовувати наступний тампон.

Ціна 188 грн./ 7.5 sv
ТИМЧАСОВО НЕ МАЄ НА СКЛАДІ

Питання, що виникають при використанні жіночих тампонів "Цин Гун" 

1. Навіщо потрібні оздоровчі тампони «Цин Гун»?
Тампони є оздоровчою продукцією і використовуються з метою профілактики гінекологічних захворювань. Коли у жінки починається регулярне статеве життя, від пологів та абортів, дітородні жіночі органи неодноразово піддаються надмірному розширенню з подальшим скороченням, що призводить до утворення безлічі складок в області матки і піхви. Це погіршує стан внутрішньої оболонки матки, впливає на виділення під час менструацій. Омертвілі клітини тканин, які збираються в таких складках, при певній температурі і вологості здатні створити сприятливий ґрунт для розмноження бактерій і вірусів. При тривалому накопиченні хвороботворні бактерії здатні осісти на матці та викликати такі недуги, як запалення внутрішньої оболонки матки, ерозія шийки матки, запалення в області тазу, запалення придатків, тощо. При осіданні бактерій на стінках піхви можуть виникнути запалення піхви, порушення функцій внутрішньої секреції, огрубіння шкіри, тощо, а також раннє старіння. 

2. Які властивості мають тампони «Цин Гун»?
Тампони дуже ефективні. Вони виготовляються за давніми рецептами китайської медицини тільки з лікарських рослин, які благотворно впливають на жіночий організм і сприяють одужанню від багатьох гінекологічних захворювань (ерозія шийки матки, міома матки, кіста яєчника і поліпи матки). Тампони також надають жарознижуючу дію, виводять токсини з організму, знімають запалення, висмоктують і повністю усувають хвороботворні бактерії, що знаходяться в порожнині матки, піхви і яєчниках, тим самим оновлюючи тканини. Тампони знімають запалення таза, лікують різного роду вагініти. Під час застосування вони також здатні зняти біль в області попереку, живота, ніг. Тампони регулюють внутрішню секрецію, покращують кровообіг, нормалізують роботу основних функцій статевих органів, регулюють виділення жіночих гормонів. Від цього поліпшується колір обличчя, розгладжуються зморшки, прибираються пігментні плями, йде очищення організму і омолодження жіночих органів: піхва зменшується в розмірах, спостерігається підтяжка матки.

3. Чому гінекологічні захворювання дуже важко вилікувати?
Скупчення хвороботворних бактерій в піхві є джерелом основних жіночих захворювань. Після дітонародження відбувається скорочення та опущення матки і піхви. Утворюються складки, де накопичуються залишки після аборту, згустки крові, які не вийшли після менструацій; залишки епітеліальної тканини — в них і розмножуються хвороботворні бактерії та віруси. Все це є причиною гінекологічних захворювань. Ці захворювання важко вилікувати простими ліками, не здатними очистити наш організм зсередини.

4. Чи можна використовувати тампон «Цин Гун» жінкам, у яких клімакс?

Не тільки можна, а й потрібно. Тампон стимулює клітини, відновлює рівень виділення жіночих гормонів, регулює порушену внутрішню секрецію, знімає біль у попереку і суглобах. Але треба зауважити, що з віком у багатьох жінок збільшується сухість всередині піхви, і після використання тампона деякі жінки відчувають її сильніше. У такому разі рекомендується перед використанням потримати тампон кілька хвилин у теплій кип’яченій воді кімнатної температури, а потім змастити Протизапальною геморойною маззю (див. стор. 71). Це допоможе пом’якшити дію тампона на слизову піхви і водночас з цим підвищить эфект від його використання.

5. Чи можна один і той же тампон використовувати кілька разів?
Щоб запобігти зараженню, використовувати один і той же тампон кілька разів не можна!

6. Чому після використання тампонів «Цин Гун» виходять якісь виділення у вигляді шматків вичавленого мокрого паперу і згустків крові темного кольору? 
Це нормальне явище, так як відбувається процес очищення організму від крові і бактерій, які довгий час накопичувалися на стінках матки. До складу тампона входять спеціальні трави, які сприяють відшаровуванню відмерлих клітин епітеліальної тканини, очищаючи організм. Крім того, дія цих трав стимулює ріст нової тканини, усуває застій крові, сприяє вільній циркуляції крові всередині судин та скороченню матки.

7. Які ще є протипоказання, крім вагітності та менструального циклу? Чи можна використовувати тампони «Цин Гун» після операції?

Використовувати тампони не рекомендується в таких випадках:
• при поганому згортанні крові;
• при важких станах цукрового діабету;
• при дуже високому тиску;
• при схильності до анафілактичного шоку. 
Після операції (резекція матки і яєчників) рекомендується використовувати тампони після повного одужання (зазвичай через 6 місяців після операції), так як вони мають сильну дію: очищення піхви, збільшення лібідо.


8. Чи можна використовувати тампони «Цин Гун» жінкам з діагнозом «міома матки»? 
 Слід зауважити, що тампони добре діють при діагнозі «міома матки». При цьому нормалізується кровообіг, відшаровується некротична тканина і стимулюється ріст нової тканини. Курс лікування зазвичай становить 12 тампонів. Якщо при використанні відкриється кровотеча, лікування потрібно призупинити до тих пір, поки вона не скінчиться. Після цього можна знову продовжити курс лікування.

9.Чому при використанні тампонів "Цин Гун" у деяких жінок спостерігається свербіж на виході у піхву?

 

Трави, які знаходяться в тампоні, при введенні його глибоко у піхву, починають активно діяти. Безліч токсинів і бактерій, які відшарувались в процессі дії трав, але ще не вийшли з тіла і знаходяться всередині, викликають подразнення ніжних стінок піхви. У таких випадках рекомендується спринцювання відваром лікувальних трав протизапальної дії, наприклад, ромашки. При сильному свербінні необхідно ретельно промити порожнину піхви теплою солоною водою або фізиологічним розчином.

 

10. У багатьох жінок суха шкіра, на обличчі дуже багато пігментних плям, хворобливі менструвції. Чи допомагає тампон "Цин Гун" в таких випадках?

У всіх цих випадках тампон може допомогти, при цьому ефект буде видимий.
Описаний стан шкіри перш за все пов’язаний з жіночими хворобами. Згідно з китайською медициною, біль перед та впродовж менструацій виникає через застій крові. При вільній циркуляції крові у судинах та при активізації кровообігу вищеперелічені жіночі проблеми зникають: біль при менструаціях не виникає, а стан шкіри помітно поліпшується.

 

 11. Чому при використанні тампонів «Цин Гун» спостерігаються косметичний ефект та ефект омолодження?

 Не секрет, що всім жінкам подобається бути красивими. Але не всі жінки знають, що догляд за зовнішністю починається зсередини. Згідно з міжнародною медичною концепцією, усунути пігментні плями та інші недоліки шкіри, щоб виглядати доглянутою і молодою, можна за допомогою двох послідовних методів:
1) очистити організм від шлаків і токсинів;
2) вивести токсини і шлаки з організму (перш за все з травної і сечостатевої систем).
Саме цими двома методами і працюють тампони, бо до їх складу входять два активні компоненти, які мають сильну адсорбційну дію і дають 100%-й ефект усунення токсинів.
Китайські лікувальні трави, які знаходяться в складі тампонів, мають особливий ефект регулювання внутрішньої секреції та її відновлення через активізацію циркуляції крові. Вони покращують функціональні можливості яєчників, підвищують рівень секреції жіночих статевих гормонів, нормалізують менструальний цикл, виводять токсини, очищають організм. Тампони лікують не тільки жіночі хвороби, але й є прекрасним засобом для догляду за зовнішністю — вони усувають пігментні плями, розгладжують зморшки і омолоджують жінку зовні і з середини.