Тампон Цин Гун (3 денний)


 
Оздоровчі фітотампони — це винахід традиційної китайської медицини, суміш досвіду цілителів Стародавнього Сходу і високих технологій. Вони створені для оздоровлення і профілактики гінекологічних захворювань.
 
Тампон «Цин Гун» є маленькою трав’яною кулькою діаметром 1 см в стерильній оболонці з марлі з прикріпленою до неї ниткою. Компонентами оздоровчих тампонів є спеціально підібрані суміші лікарських трав, які давали позитивні результати при лікуванні багатьох гінекологічних захворювань ще до появи хімічної фармацевтики. Це ефективний універсальний засіб у боротьбі з багатьма жіночими захворюваннями.


Властивості та види дії на організм:
• Мають протизапальну, жарознижуючу та протиінфекційну дії: знімають запалення, висмоктують і повністю усувають хвороботворні бактерії, що знаходяться в порожнині матки, піхви і яєчниках, тим самим оновлюючи тканину. Знімають запалення таза, лікують різного роду вагініти.
• Надають знеболюючої дії: тампон під час застосування здатен зняти біль в області попереку, живота та ніг.
• Регулюють внутрішню секрецію, покращують кровообіг, виводять токсини з організму, нормалізують роботу основних функцій статевих органів, регулюють виділення жіночих гормонів.
 • При застосуванні тампонів спостерігаються виражені косметичний та омолоджувальний ефекти: зникають пігментні плями, покращується колір обличчя, зменшується кількість і глибина зморшок, покращується форма грудей (груди 
стають більше підтягнутими); зменшується в розмірах піхва, відбувається підтяжка матки.
 Рекомендації до застосування:
• При запальних процесах органів малого тазу (запалення матки, труб і яєчників).
• При розладі менструального циклу (менструальні болі, ПМС, порушення циклу і т.п.) 
• При поліпозі, полікістозі.
• При безплідді.
 • При патології шийки матки (ерозія, цервіцит, лейкоплакія, дисплазія); при ендометріозі; гіперплазії ендометрія.
• При фіброміомах.
 • При мастопатії.
 • При молочниці, грибкових інфекціях, трихомонадному вагініті.
 • При циститі та геморої.
 
Детальні рекомендації до регулярного застосування:
 • Оздоровчо-профілактичний курс передбачає використання 6 тампонів. При хронічних захворюваннях необхідно пройти 2-3 курси (12-18 тампонів) і більше.
 • Для профілактики при нормальному менструальному циклі рекомендується використовувати 2 тампони впродовж місяця з метою ефективної нормалізації мікробної флори.
 • Після незахищеного статевого акту досить використати 1 тампон з метою профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом.
 • При відвідуванні басейну, сауни, лазні, після купання у відкритих водоймах (річка, озеро, море) 1 тампона вистачає для збереження нормальної мікробної флори піхви.
 
Протипоказання та застереження:
 
• Застосування тампонів заборонене під час менструацій, а також впродовж 3-х днів до і 3-х днів після них. 
• Не можна використовувати тампони жінкам, що страждають алергією до якогось з компонентів фітотампона. 
• Тампони призначені тільки для вагінального застосування. Кожного разу можна вводити лише 1 тампон. 
• Під час використання тампонів не можна вести статеве життя. У разі, якщо ви хочете вступити в статевий контакт, необхідно витягнути тампон і зробити спринцювання. Через 3 години після цього можна вступати в статевий контакт.
• Не можна використовувати тампони вагітним і незайманим.
 
• При неприємних відчуттях та інших незручностях при використанні тампонів звертайтесь за допомогою до консультанта.
 
Оздоровчо-профілактичні тампони «Цин Гун»:
 
• відповідають стандарту GМР (міжнародному стандарту якості); 
• виготовлені в строго стерильних умовах; 
• не містять хімічних добавок; 
• пройшли понад 1000 клінічних досліджень, які підтвердили, що тампони є безпечними, нетоксичними, не мають яких небудь побічних ефектів.
 
Склад: шафран, борнейська камфора, софора жовтувата, плоди гірчи, пелюстки троянди. 
Спосіб застосування: 
1. Перед застосуванням тампона необхідно провести інтим-гігієну. Чистими руками розкрийте упаковку і вийміть тампон. Впродовж 1-1,5 хвилини потримайте тампон в теплій кип’яченій воді (кімнатної температури).
 
2. Перед застосуванням тампона розмотайте згорнуту нитку. Для зручності на кінці можна зав’язати вузлик. Надягніть напальчник на вказівний палець.
 
3. Перед введенням тампона розслабтеся і плавно введіть тампон в піхву максимально глибоко — до заднього склепіння (між шийкою матки і задньою стінкою піхви), частина нитки при цьому має знаходитися зовні. Після правильного введення ви не відчуватимете тампон усередині.
 
4. Після закінчення 3-ої доби тампон необхідно витягнути, злегка потягнувши за кінчик нитки.
 

5. Після видалення тампона необхідно ретельно проспринцювати піхву трав’яним відваром або фізіологічним розчином (не менше 2 л). Через 24 години можна застосовувати наступний тампон.

Ціна 188 грн./ 7.5 sv


Питання, що виникають при використанні жіночих тампонів "Цин Гун" 

1. Навіщо потрібні оздоровчі тампони «Цин Гун»?
Тампони є оздоровчою продукцією і використовуються з метою профілактики гінекологічних захворювань. Коли у жінки починається регулярне статеве життя, від пологів та абортів, дітородні жіночі органи неодноразово піддаються надмірному розширенню з подальшим скороченням, що призводить до утворення безлічі складок в області матки і піхви. Це погіршує стан внутрішньої оболонки матки, впливає на виділення під час менструацій. Омертвілі клітини тканин, які збираються в таких складках, при певній температурі і вологості здатні створити сприятливий ґрунт для розмноження бактерій і вірусів. При тривалому накопиченні хвороботворні бактерії здатні осісти на матці та викликати такі недуги, як запалення внутрішньої оболонки матки, ерозія шийки матки, запалення в області тазу, запалення придатків, тощо. При осіданні бактерій на стінках піхви можуть виникнути запалення піхви, порушення функцій внутрішньої секреції, огрубіння шкіри, тощо, а також раннє старіння. 

2. Які властивості мають тампони «Цин Гун»?
Тампони дуже ефективні. Вони виготовляються за давніми рецептами китайської медицини тільки з лікарських рослин, які благотворно впливають на жіночий організм і сприяють одужанню від багатьох гінекологічних захворювань (ерозія шийки матки, міома матки, кіста яєчника і поліпи матки). Тампони також надають жарознижуючу дію, виводять токсини з організму, знімають запалення, висмоктують і повністю усувають хвороботворні бактерії, що знаходяться в порожнині матки, піхви і яєчниках, тим самим оновлюючи тканини. Тампони знімають запалення таза, лікують різного роду вагініти. Під час застосування вони також здатні зняти біль в області попереку, живота, ніг. Тампони регулюють внутрішню секрецію, покращують кровообіг, нормалізують роботу основних функцій статевих органів, регулюють виділення жіночих гормонів. Від цього поліпшується колір обличчя, розгладжуються зморшки, прибираються пігментні плями, йде очищення організму і омолодження жіночих органів: піхва зменшується в розмірах, спостерігається підтяжка матки.

3. Чому гінекологічні захворювання дуже важко вилікувати?
Скупчення хвороботворних бактерій в піхві є джерелом основних жіночих захворювань. Після дітонародження відбувається скорочення та опущення матки і піхви. Утворюються складки, де накопичуються залишки після аборту, згустки крові, які не вийшли після менструацій; залишки епітеліальної тканини — в них і розмножуються хвороботворні бактерії та віруси. Все це є причиною гінекологічних захворювань. Ці захворювання важко вилікувати простими ліками, не здатними очистити наш організм зсередини.

4. Чи можна використовувати тампон «Цин Гун» жінкам, у яких клімакс?

Не тільки можна, а й потрібно. Тампон стимулює клітини, відновлює рівень виділення жіночих гормонів, регулює порушену внутрішню секрецію, знімає біль у попереку і суглобах. Але треба зауважити, що з віком у багатьох жінок збільшується сухість всередині піхви, і після використання тампона деякі жінки відчувають її сильніше. У такому разі рекомендується перед використанням потримати тампон кілька хвилин у теплій кип’яченій воді кімнатної температури, а потім змастити Протизапальною геморойною маззю (див. стор. 71). Це допоможе пом’якшити дію тампона на слизову піхви і водночас з цим підвищить эфект від його використання.

5. Чи можна один і той же тампон використовувати кілька разів?
Щоб запобігти зараженню, використовувати один і той же тампон кілька разів не можна!

6. Чому після використання тампонів «Цин Гун» виходять якісь виділення у вигляді шматків вичавленого мокрого паперу і згустків крові темного кольору? 
Це нормальне явище, так як відбувається процес очищення організму від крові і бактерій, які довгий час накопичувалися на стінках матки. До складу тампона входять спеціальні трави, які сприяють відшаровуванню відмерлих клітин епітеліальної тканини, очищаючи організм. Крім того, дія цих трав стимулює ріст нової тканини, усуває застій крові, сприяє вільній циркуляції крові всередині судин та скороченню матки.

7. Які ще є протипоказання, крім вагітності та менструального циклу? Чи можна використовувати тампони «Цин Гун» після операції?

Використовувати тампони не рекомендується в таких випадках:
• при поганому згортанні крові;
• при важких станах цукрового діабету;
• при дуже високому тиску;
• при схильності до анафілактичного шоку. 
Після операції (резекція матки і яєчників) рекомендується використовувати тампони після повного одужання (зазвичай через 6 місяців після операції), так як вони мають сильну дію: очищення піхви, збільшення лібідо.


8. Чи можна використовувати тампони «Цин Гун» жінкам з діагнозом «міома матки»? 
 Слід зауважити, що тампони добре діють при діагнозі «міома матки». При цьому нормалізується кровообіг, відшаровується некротична тканина і стимулюється ріст нової тканини. Курс лікування зазвичай становить 12 тампонів. Якщо при використанні відкриється кровотеча, лікування потрібно призупинити до тих пір, поки вона не скінчиться. Після цього можна знову продовжити курс лікування.

9.Чому при використанні тампонів "Цин Гун" у деяких жінок спостерігається свербіж на виході у піхву?

Трави, які знаходяться в тампоні, при введенні його глибоко у піхву, починають активно діяти. Безліч токсинів і бактерій, які відшарувались в процессі дії трав, але ще не вийшли з тіла і знаходяться всередині, викликають подразнення ніжних стінок піхви. У таких випадках рекомендується спринцювання відваром лікувальних трав протизапальної дії, наприклад, ромашки. При сильному свербінні необхідно ретельно промити порожнину піхви теплою солоною водою або фізиологічним розчином.

10. У багатьох жінок суха шкіра, на обличчі дуже багато пігментних плям, хворобливі менструвції. Чи допомагає тампон "Цин Гун" в таких випадках?

У всіх цих випадках тампон може допомогти, при цьому ефект буде видимий.
Описаний стан шкіри перш за все пов’язаний з жіночими хворобами. Згідно з китайською медициною, біль перед та впродовж менструацій виникає через застій крові. При вільній циркуляції крові у судинах та при активізації кровообігу вищеперелічені жіночі проблеми зникають: біль при менструаціях не виникає, а стан шкіри помітно поліпшується.

 11. Чому при використанні тампонів «Цин Гун» спостерігаються косметичний ефект та ефект омолодження?

 Не секрет, що всім жінкам подобається бути красивими. Але не всі жінки знають, що догляд за зовнішністю починається зсередини. Згідно з міжнародною медичною концепцією, усунути пігментні плями та інші недоліки шкіри, щоб виглядати доглянутою і молодою, можна за допомогою двох послідовних методів:
1) очистити організм від шлаків і токсинів;
2) вивести токсини і шлаки з організму (перш за все з травної і сечостатевої систем).
Саме цими двома методами і працюють тампони, бо до їх складу входять два активні компоненти, які мають сильну адсорбційну дію і дають 100%-й ефект усунення токсинів.
Китайські лікувальні трави, які знаходяться в складі тампонів, мають особливий ефект регулювання внутрішньої секреції та її відновлення через активізацію циркуляції крові. Вони покращують функціональні можливості яєчників, підвищують рівень секреції жіночих статевих гормонів, нормалізують менструальний цикл, виводять токсини, очищають організм. Тампони лікують не тільки жіночі хвороби, але й є прекрасним засобом для догляду за зовнішністю — вони усувають пігментні плями, розгладжують зморшки і омолоджують жінку зовні і з середини.