«Супутник прекрасної їжі»

Головна складова цього продукту — люцерна посівна, звичайна, — багаторічна трав’яниста рослина сімейства бобових. Одна з її старовинних назв  - трава лечуха. Паростки і насіння люцерни багаті на мінеральні речовини. Корені цієї рослини можуть проникати в землю на глибину до 30-40 м, дозволяючи їй досягати «заповідних», збагачених мінералами, шарів ґрунту. Дуже важливо те, що люцерна не просто витягає глибинні мінерали, але і трансформує їх у форму, особливо сприятливу для організму людини, причому в добре збалансованому виді, що істотно полегшує їх засвоєння. 
Люцерна містить кальцій, магній, калій, фосфор (у великій кількості), залізо, селен, кремній, натрій, сірку та інші. Рослина багата на хлорофіл, b-каротин і вітаміни: А, В2, В3, В6, В12, С, Е, К, біотин, фолієва кислота, D2, D3. До складу рослинного білка люцерни входять 17 необхідних організму людини амінокислот. Люцерна чинить повільну і глибоку дію, тому може застосовуватися при будь-яких хронічних захворюваннях. Вона застосовується у складі комплексної терапії багатьох захворювань і станів. 
Основний компонент препарату — сапоніни люцерни — має надсильну властивість зв’язувати і виводити з організму небезпечні хімічні речовини і токсини, а також шкідливі жири, що містяться в їжі. Сапоніни утворюють молекули великого розміру, які не засвоюються організмом, а виводяться за його межі. 

Властивості та види дії на організм:
• Відновлює слизові оболонки шлунку і кишечнику, налагоджує роботу ШКТ. Препарат містить рослинні волокна, які посилюють перистальтику і підтримують нормальну травну функцію. 
• Знижує закисленність організму, регулюючи кислотно-лужний баланс, сприяє кращому засвоєнню організмом вітамінів і мінеральних речовин, таких як кальцій, цинк та інші. 
• Захищає кров від проникнення шкідливих жирів, які потрапили в шлунок і кишечник ззовні, що кардинально знижує рівень холестерину низької щільності в крові, тим самим знижуючи навантаження на печінку і захищаючи її. Печінка — орган, що грає надзвичайно важливу роль в підтримуванні балансу холестерину в організмі людини. Це єдиний з органів, здатний виводити холестерин за допомогою утворення фолієвої кислоти. Чим більше жирів і холестерину проникає в організм, тим сильніше навантаження на печінку. Прийом препарату дає добрі результати при лікуванні жовчокам’яної хвороби і жирової інфільтрації печінки. 

Рекомендації до застосування: 
• Виразкові ураження шлунково-кишкового тракту, неспецифічний виразковий коліт і хвороба Крону, гастрит, захворювання печінки, запор, геморой, дисбактеріоз. 
• Фурункульоз, вугровий висип, інфекційні захворювання шкіри, екзема. 
• Гіпертонічна хвороба, атеросклероз, сердцеві і ревматичні болі, слабкість судинної стінки, варикозне розширення вен, кровоточивість ясен, пародонтоз. 
• Цукровий діабет, бронхіальна астма, злоякісні новоутворення, анемія, цистит, простатит, подагра. 

Склад: сапоніни люцерни посівної, целюлоза, стеарат магнію, крохмаль. 
Спосіб застосування: Для профілактики: з першою ложкою їжі по 1 таблетці 2-3 рази на день, розжовуючи або розводячи таблетку у невеликій кількості води. 
Для лікування: дозування препарату підбирається індивідуально. 
Увага! При прийомі «Супутника прекрасної їжі» необхідно пити більше чистої води (не менше 1-1,5 л на день). 
Форма випуску: таблетки, 120 шт.

Ціна 1250 грн./ 50 sv