Шенлунгский риб'ячий жир

 

Найбільшим відкриттям 90-х років ХХ століття стало те, що докозагексаєнова кислота (ДГК) та ейкозапентаєнова кислота (ЕПК), будучи незамінними речовинами для правильного функціювання головного мозку, впливають на інтелект людини. Це найважливіше відкриття спричинило хвилю всесвітнього мозкового буму. У США Резолюцією Конгресу No101 роки з 1990 по 1999 було прийнято називати «Десятиліттям головного мозку». У Японії з прийняттям законодавства 90-х років в усі продукти дитячого харчування почали додавати ЕПК і ДГК.
У результаті інтелект населення Японії підвищується кожні 10 років більш ніж на 7,7%, що значно перевищує показники інших країн, в яких зростання інтелекту складає лише 1,7% за 10 років. Питання про можливість надання організму людини ЕПК і ДГК стало одною з найгарячіших тем у всьому світі. Ці найважливіші для нашого мозку кислоти входять до складу комплексу Омега-3, який складається з 11 так званих поліненасичених жирних кислот (ПНЖК). Вони практично не синтезуються в організмі людини, тому повинні поступати з їжею і добавками.
Найефективнішою з таких добавок є Шенлугський риб’ячий жир в капсулах.
При виробництві цього продукту використовується жир з голови та області очей глибоководних морських риб, який екстрагується при низьких температурах. Дослідженнями доведено, що при коефіцієнті вмісту ДГК>300 мг, а ЕПК>300 мг, фактична концентрація складає більше 60%. Американські фахівці в галузі медицини вважають, що якщо концентрація риб’ячого жиру складає більше 50%, то це сприяє відновленню серцево-судинної системи, а якщо концентрація риб’ячого жиру менше 40%, такі продукти мають тільки профілактичну дію. У одній капсулі Шенлунгського риб’ячого жиру (500 мг) вміст ДГК і ЕПК перевищує 50%.

Властивості та види дії на організм:
• Доведено величезну роль Омега-3, яку вона відіграє для нашої серцево-судинної системи. Не даремно Омега-3 вважають чистильником судин. При прийомі риб’ячого жиру стінки судин очищаються від відкладень ліпідів (холестеринових бляшок). Омега-3 прискорює процеси загоєння усередині судинної стінки, покращує еластичність судин, регулює жировий обмін.
• Омега-3 знижує здатність крові до згортання, перешкоджаючи тромбоутворенню; розширює судини та покращує мікроциркуляцію крові. В результаті прискорюється кровотік по судинах, розріджується кров, нормалізується артеріальний тиск, а кисень доходить до усіх клітин організму і, найголовніше, — до мозку та серця. Тим самим помітно знижується вірогідність серйозних сердцево-судинних захворювань. 
• Продукт має протионкологічну дію. Учені дійшли однозначного висновку, що Омега-3 може попереджати зростання ракових пухлин, особливо це стосується гормонозалежних пухлин матки, простати та легенів. Зокрема, в країнах Японії, Китаю, Малайзії у зв’язку з національними особливостями харчування з традиційно високим вмістом Омега-3, рак репродуктивних органів у жінок зустрічається набагато рідше.
• Омега-3 сприяє оздоровленню головного мозку і підвищенню інтелекту, є «золотом» для дітей, що страждають церебральним паралічем; сприяє поліпшенню пам’яті; покращує навички мислення і розуміння; підвищує інтелект і успішність; підвищує життєвий тонус і працездатність.
• Прийом риб’ячого жиру запобігає появі симптомів слабоумства і втрати пам’яті у літніх людей, одночасно працюючи в трьох напрямках: відновлення, догляд та профілактика.
• Продукт чинить протизапальну дію у разі запалення при захворюваннях суглобів у молодих людей. А у людей старшого віку в процессі прийому відбувається поліпшення живлення хрящової тканини при дегенеративних змінах суглобів, навіть при таких захворюваннях як остеоартроз.
• Риб’ячий жир позитивно впливає на багато органів. Він має оздоровлюючу дію при атрофічному гастриті, запаленнях в печінці, при цирозі і жировій дистрофії печінки.
• Велику користь приносить цей продукт при захворюваннях верхніх дихальних шляхів і легенів, розладах шлунко-кишкового тракту, при шкірних хворобах, таких як нейродерміт, псоріаз та ін.
• Риб’ячий жир покращує зір, прискорюються процеси загоєння слизових оболонок при катаракті, глаукомі та цукровому діабеті.
• За останніми даними риб’ячий жир збільшує тривалість життя. Річ у тому, що розгадка секрету довголіття зберігається в глибинах наших клітин, крихітних  кінцевих ділянок хромосом, які називаються теломерами. Загалом теломери з віком коротшають, але у довгожителів вони на подив довгі. Теломери захищені білком, який називається теломеразою, він захищає клітини від зношування. З’ясувалося, що ДГК і ЕПК, які входять до складу Омега-3, уповільнюють укорочення теломер на 32%. 
• Омега-3 відновлює проникність клітинних мембран. Це означає, що йде відновлення імунної системи, і починається боротьба з такими захворюваннями як ревматоїдний артрит, системний червоний вовчак, бронхіальна астма та іншими аутоіммунними захворюваннями. При нестачі Омега-3 в оболонку клітини починають вбудовуватися так звані трансізомери жирних кислот, які знаходяться в маргаринах, пампушках, цукерках, чіпсах, шоколадних пастах і в іншій випічці. А це загрожує утворенням онкології, особливо раку молочних залоз; патологією розвитку немовлят; збільшується ризик розвитку цукрового діабету; чоловічого безпліддя і ряду інших серйозних захворювань.

Рекомендації до застосування:
• При ішемічній хворобі серця, стенокардії, інфаркті міокарду, порушенні мозкового кровообігу.
• При аритмії, ішемічній хворобі серця, сердцевій недостатності, кардіоміопатії, варикозному розширенні вен.
• Для людей, що страждають запальними захворюваннями суглобів та людей старшого віку при дегенеративних змінах суглобів.
• При захворюваннях верхніх дихальних шляхів і легенів, шлунково-кишкового тракту, печінки, цукровому діабеті, проблемах зору.
• При шкірних хворобах, таких як нейродерміт, псоріаз та ін.
• При ревматоїдному артриті, системному червоному вовчаку, бронхіальній астмі та інших аутоіммунних захворюваннях.

Склад: риб’ячий жир, вітамін Е, Омега-3.
Спосіб застосування: Для профілактики: Дітям від 5 до 10 років — по 1 капсулі 1 раз на 2 дні впродовж місяця.
Дітям від 10 до 15 років — по 1-2 капсулі 1 раз на день (щодня).
Дорослим — 1-2 капсули 2 рази на день.
При прийомі уранці натщесерце досягається кращий результат.
Форма випуску: 120 капсул, 1 капсула містить 500 мг.

Ціна 1250 грн.