Шенлунгский риб'ячий жир

Новинка!

Найвища якість!

Унікальна якість Шенлунгского риб'ячого жиру:
Для отримання Шенлунгского риб'ячого жиру використовуються жир з голови і області очей у глибоководного морського лосося, екстракти видобуваються при низькій температурі, грунтуючись на сертифікат FDA США. В даний час США є одними з кращих виробників продукції риб'ячого жиру. В одній капсулі Шенлунгского риб'ячого жиру (500мг) зміст ДГК і ЕПК перевищує 50%. Дослідженнями доведено, що при коефіцієнті змісту ДГК> 300 мг., ЕПК> 300 мг., фактична концентрація становить більше 60%. Фахівці в галузі медицини в Америці вважають, що, якщо концентрація риб'ячого жиру складає більше 50%, то це сприяє відновленню захворювань серцево-судинної системи, а якщо концентрація риб'ячого жиру менше 40%, то такі продукти мають тільки лише профілактичну дію, але ціна відрізняється в рази.
Шенлунгский риб'ячий жир:
  • "Захисник кровоносних судин". Очищає стінки судин від відкладання ліпідів, а також виводить їх з організма. Ефект зберігається тривалий час, оздоровлює організм, ліквідує очаг атеросклероза, гіпертонії, ішемічної серцевої хвороби.
  • Має протитромбічну властивість, допомагає ефективно знизити агрегацію тромбоцитів, радикально вилікувати хворобу тромбів.
  • Очищає кров.
  • Покращує мікроциркуляцію.
  • Підвищує інтелектуальні здібності, покращує зір і пам'ять.
  • Має протиракову дію.
  • Має протизапальну дію, підвищує імунітет. При прийомі риб'ячого жиру в наслідок покращення імунітету, ризик застудитися знижується, також, має гарну дію при лікуванні ревматоїдного артрита і інших подібних захворювань. Рекомендується при ринітах, гастритах, пневмонії. 
  • Рекомендується при лікуванні порушень імунної системи, при псоріазі, вітиліго, красної волчанки і інших шкірних захворювань. Надає заспокійливу дію на нервову систему, а також може допомогти при лікуванні епілепсії.
  • Доглядає за шкірою і робить Вас красивими.
При прийомі зранку  на голодний шлунок досягається найкращий результат. В цілях загального укріплення здоров'я приймати 2 рази на день по 2-3 капсули запивати теплою водою. Для укріплення здоров'я і лікування хвороб можна збільшувати дозування.
Людям, які мають алергію на морепродукти і раніше страждаючих від частих кровотеч, прийняття продукції не рекомендується.

Склад: риб'ячий жир з голови і області очей у глибоководного морського лосося, вітамін Е, омега 3.
Форма випуску: 120 капсул, 1 капсула 500мг.

Перегляньте відео:  https://www.youtube.com/watch?v=McrZ0o8kdwo