Шенлунгський чай «Баланс+»

Цей напій є результатом інноваційного науково-технічного прориву, створеного за допомогою органічної ферментації чорної гіркої гречихи з округу Ляншань та червоного ферментованого рису, який об’єднав в собі традиційну майстерність цілителів Сходу та сучасні біотехнології. Продукт багатий різними натуральними гіполіпідемічними та антигіпертензивними активними компонентами (такими як ловастатин, γ-аміномасляна кислота та інші), а також поживними речовинами, сприяючими поліпшенню стану організму за рахунок очищення від жирів, шлаків і токсинів. В унікальному складі цього чудодійного продукту міститься більше 19 різних амінокислот, мікроелементів і мінералів, вітамінів групи В, РР і Р, а також білки, ферменти і харчові волокна. Продукт багатий кальцієм, калієм, фосфором, магнієм, залізом, міддю, цинком, бором, йодом, селеном і іншими корисними для здоров’я людини компонентами, що робить цей чай просто незамінним для вашого здоров’я. 

Властивості та види дії на організм:
• Допомагає нормалізувати тиск, покращує діяльність ШКТ, має загальнозміцнюючу, антиоксидантну, антибактеріальну дії, перешкоджає розвитку атеросклерозу, регулює життєво важливі функції організму, поповнює дефіцит енергії. 
• Покращує мікроциркуляцію крові, запобігає серцево-судинним і цереброваскулярним захворюванням, знижує рівень ліпідів, сприяє зниженню кров’яного тиску і поліпшенню роботи мозку, покращує пам’ять. 
• Регулює баланс мікрофлори кишечнику, зміцнює селезінку і підшлункову залозу, сприяє травленню, активізує кровообіг, знижує рівень холестерину. 
• Благотворно впливаючи на підшлункову залозу, чай є просто необхідним засобом для людей з підвищеним рівнем цукру та холестерину в крові. 
• Напій буде корисним тим, хто страждає синдромом хронічної втоми. 
• Чай сприяє боротьбі з онкоклітинами в організмі. 

Склад: ляншаньска чорна гірка гречиха, червоний ферментований рис. 

Спосіб застосування: Заварити 1 пакетик в 1 л некрутого окропу (70-80 °C), настояти 5-10 хвилин і пити впродовж дня між прийомами їжі (до 19:00).
Форма випуску: 30 пакетиків по 4 г. 

Ціна 1375 грн./ 55 sv