Подушка з мікрочастинками турмаліна

В основі шенлунгських подушок з натуральної бавовни з мікрочастинками турмаліну закладена китайська теорія оздоровлення «холодна голова, теплі ноги», яка сприяє здоровому сну. Особливістю цієї подушки є посилена конструкція природної опори для шиї, яка дозволяє використовувати її як систему зниження тиску і ваги голови. 
Інфрачервоний керамічний порошок, розташований в області контакту з шийним відділом хребта, випромінює магнітну енергію і довгохвильові інфрачервоні промені, що заряджають організм енергією. Зовнішня тканина вироблена з антибактеріальної натуральної бавовни з жакардовою виробкою. Її текстура м’яка, гладка і ніжна на дотик. Дослідження довели, що тривале використання подушки має антибактеріальну дію проти кишкової палички та стафілокока більш ніж на 95%. 
Серія оздоровчих подушок HAPPINESS представлена в сірих тонах. Сірий колір завжди актуальний, підходить як для жінок, так і для чоловіків, він символізує простоту, спокій, елегантність, тому сірий колір завжди залишається основним модним відтінком. 
Шенлунгська оздоровча подушка з натуральної бавовни з мікрочастинками турмаліну, в склад якої входить натуральний камінь жадеїт, має витончений гарний зовнішній вигляд та ергономічний дизайн. Ця подушка створить здорову та комфортну атмосферу для Вашого сну. 

Ціна 3000 грн./ 120 sv