Пластир для жіночої груді

Тимчасово не має в наявності 

Оздоровчо-профілактичний пластир для профілактики мастопатії складений за рецептом традиційної східної медицини.

Виготовлений за новітніми сучасними технологіями, відповідає міжнародному стандарту якості GMP. 

Пройшов клінічні випробування, віднесений до категорії оздоровчо-профілактичної продукції. Не токсичний, безпечний, не містить хімічних домішок, не має побічних ефектів. 

В даний час у багатьох жінок зустрічається мастопатія, що пов'язано в першу чергу з екологією і раннім статевим дозріванням. Вже до 20-ти років при нерегулярній статевого життя у дівчат з'являються ділянки переродження залозистої тканини, що призводить до появи фіброзу. 

 

Компанія пропонує дівчатам пластир для профілактики мастопатії до складу якого входить понад 20-ти компонентів, таких як кров дракона, ладан, мирра, взятих з рецептів старокитайської медицини.

Показання до застосування:

Мастити, мастопатії, доброякісні вузлові утворення в грудях, болі в молочній залозі. Пластир застосовується в профілактичних цілях і в комплексі з іншими препаратами компанії.

 

Дія: сприяє профілактиці мастопатії і розсмоктуванню вузлових утворень у грудях, полегшує біль, відновлює і регулює потік живої енергії (Ци).


 • Спосіб застосування :

  На суху чисту ділянку шкіри грудей наклеїти пластир на болюче місце на 3 дні (протягом даного часу не мочити пластир). Перед використанням наступного пластиру - пауза 3-5 годин.

  Курс лікування: 6 пластирів, для найкращого результату рекомендується 3-4 курсу.

  Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці. 

  Термін придатності - 2 роки. 

  Вага - 5,0 грамів.

   

  Приклад: жінці 27 років, поставлений діагноз фіброзно-кістозна мастопатія обох молочних залоз. Скарги на болі, що віддаються в пахвову область. При пальпації промацували горби в зовнішній області грудей. Після застосування 2-го пластиру болі зникли, а після 7-го пластиру, при повторній пальпації горби не були виявлені.
  Перегляньте відео:  
  https://www.youtube.com/watch?v=0al4OUaqT3k