Пластир на стопи (10 штук)

                                           

                                                

 • Оздоровчо-профілактичні пластирі на стопи виготовлені за рецептом традиційної східної медицини.

   

  Виготовлені за новітніми сучасними технологіями, відповідають міжнародному стандарту якості GMP

  Пройшли клінічні випробування, віднесені до категорії оздоровчо-профілактичної продукції. Нетоксичні, безпечні, не містять хімічних домішок, не мають побічних ефектів. 

  Відповідно до теорії традиційної китайської медицини, на стопах розташовані більше 60-ти активних точок, а також є рефлекторні зони, пов'язані з багатьма внутрішніми органами. У цьому місці проходять важливі канали «цзінло», а також концентруються «шлаки» організму людини. Накопичуючись в перебігу тривалого часу в організмі людини, токсини перешкоджають нормальному кровообігу і можуть викликати різні захворювання.

 •  
 • Застосування пластирів стимулює циркуляцію крові і лімфи в організмі людини. Через рефлекторні зони на стопах пластир починає поступово «витягувати» накопичувані в організмі токсини. Регулярне застосування пластирів сприяє активному виділенню токсинів з організму, служить активізації кровообігу і прочищення каналів «цзінло», регулює діяльність залоз внутрішньої секреції, сприяє очищенню шкіри, покращує колір обличчя, усуває шкірну пігментацію. 
 •   Деяким людям достатньо провести один курс лікування - 5 днів.
 • У деяких пластирі залишаються темними, з яскраво вираженою «витяжкою», можна помітити велику кількість темної і липкою рідини - токсини, навіть після 3-4-х курсів.

  Багато чого залежить від віку людини, забрудненості місця його проживання, стану здоров'я та рівня імунітету. Чим довше застосовувати пластирі, тим з кожним разом після використання вони будуть світліше. Регулярне використання пластиру підсилює ефект. 

  Складові пластирів - натуральні цілющі продукти. Для виготовлення пластирів використовується ретельно відібраний сік дерев, вік яких складає більше 40 років. Крім того, у складі пластирів для виведення токсинів з організму використовуються екстракти більше 30-ти рослин.

  Після того як пластирі наклеюються на стопи, що містяться компоненти на основі соків дерев починають витягати накопичилися в організмі токсини, таким чином, досягається детоксикаційний ефект.

  Головні компоненти пластирів на стопи:

  Склад: деревний оцет, бамбуковий оцет: отриманий з деревного соку дуба, жовтого бамбука, бука, вишні. Має ранозагоювальну ефектом, регулює діяльність внутрішніх органів.

  Ці оцти використовуються в Японії в кулінарії і також для профілактичного використання зважаючи на їх цілющі властивостей. Оцти, які вироблені за допомогою чистого парового процесу дистиляції, використовуються в косметиці та милах, оскільки оцет фактично пригладжує, зволожує і пом'якшує шкіру.

  Турмалін: виділяє інфрачервоні промені і негативні іони, стимулює кровообіг, стимулює видалення токсинів. Магнітні хвилі енергії, вироблені цим мінералом показали, що збільшується метаболізм на молекулярному рівні в організмі. 

  Хітозан: має унікальні абсорбційні здібності, вбирає і виводить з організму токсини. Ця речовина вилучена з молюска і використовується в багатьох галузях, щоб заманити в пастку і поглинути токсини, жири, важкі метали. Це - надзвичайно універсальне волокно, що використовується для загоєння ран і були вивчені його високі здібності поглинають жири. Хтозна продається в магазинах з продажу дієтичних продуктів для втрати ваги через його здатності зв'язувати жири і виводити їх з організму.
 • Перлит: матеріал вулканічного походження, містить флавоноїди, глікозиди та алколоїди, які сприяють виведенню токсинів і відновленню обміну речовин.
 • Чистий кремній: підсилює дію складових компонентів пластиру.
 • Крохмал: поглинає вологу, яка містить виведену з організму токсини.

   

   Рекомендації до використання:

   виводить токсини з організму, нормалізує обмін речовин; 

   - сприяє поліпшенню кровообігу, активізує клітини, покращує діяльність 5-ти органів чуття, 6-ти органів - чертогів фу (жовчного міхура, шлунка, тонкої і товстої кишки, сечового міхура), покращує циркуляцію енергії, очищає канали;
  - ефективний при алергічних захворюваннях, астмі, при цукровому діабеті знижується рівень цукру;

  - нормалізує артеріальний тиск; 

  - позбавляє від втоми в ногах, сприяє вилікуванню хворих органів, зміцненню печінки;
  - позбавляє від втоми в ногах, сприяє вилікуванню хворих органів, зміцненню печінки;

  - знімає запалення лімфатичної системи, виводить шлаки, сприяє поліпшенню роботи лімфатичної системи, підвищує імунітет;

  - страждаючими запори, зайвою вагою, порушеннями нервової системи, курцям, схильним до алкогольної залежності, людям, які ведуть малоактивний спосіб життя;

  при тривалому застосуванні надає омолоджуючий ефект, відновлює здоров'я, сприяє довголіттю.

  Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці. 

  Термін придатності - 2 роки. 

  В упаковці 10 шт.
  Перегляньте відео:  https://www.youtube.com/watch?v=ziUQo4c7p_E