Пластири на стопи «Detox»

 Оздоровчо-профілактичні пластири на стопи складені за рецептом традиційної східної медицини, згідно якої, на наших стопах розташовані більше 60-ти активних точок. Також там знаходяться рефлекторні зони, пов’язані з усіма внутрішніми органами. По наших стопах проходять важливі канали Цзин-Ло, через які з організму людини виводяться шлаки і токсини. Накопичуючись їх впродовж тривалого часу, токсини перешкоджають нормальному кровообігу і можуть викликати різні захворювання.

Через рефлекторні зони на стопах пластир починає поступово «витягати» токсини, що накопичилися в організмі, натомість корисні речовини, що містяться в його складі, вводяться в організм за принципом осмосу.  Регулярне застосування пластирів стимулює циркуляцію крові і лімфи в організмі людини; сприяє активному виведенню токсинів з організму, служить активізації кровообігу, регулює діяльність залоз внутрішньої секреції, сприяє очищенню шкіри, покращує колір обличчя, усуває шкірну пігментацію.

Властивості та види дії на організм:
• Виводять токсини з організму, нормалізують обмін речовин.
• Сприяють поліпшенню работи органів чуття: нюху, дотику, смаку; а також роботі основних внутрішніх органів: шлунку, тонкої і товстої кишок, печінки, сечового і жовчного міхурів.
 • Ефективні при алергічних захворюваннях, астмі, цукровому діабеті.
• Сприяють поліпшенню кровообігу і нормалізують артеріальний тиск.
• Знімають важкість в ногах.
• Попереджають появу пухлин.
• В процесі очищення покращується якість сну.
• Виводять шлаки, сприяють поліпшенню роботи лімфатичної системи, підвищують імунітет.
• При тривалому застосуванні мають омолоджуючий ефект, відновлюють здоров’я, сприяють довголіттю.

Оздоровчо-профілактичні пластири на стопи:

• виготовлені за новітніми сучасними технологіями та відповідають міжнародному стандарту якості GMP;
• пройшли клінічні випробування і віднесені до категорії оздоровчо-профілактичної продукції;
• пластири нетоксичні, безпечні, не містять хімічних домішок, не мають побічних ефектів.

Склад: деревний оцет, турмалін, хітозан, перліт, чистий кремній, аніони, вітамін С, крохмаль та ін.  Деревний оцет отримують з деревних соків дуба, жовтого бамбука, вишні і бука. Він має ранозагоювальний ефект, регулює діяльність внутрішніх органів. 
Деревний оцет створює «ефект негативно заряджених іонів», прискорює і посилює виділення токсинів і продуктів розпаду через пори шкіри. 
Турмалін виділяє інфрачервоні промені і негативно заряджені іони, стимулює кровообіг, сприяє виведенню токсинів. Магнітні хвилі, створені цим мінералом, покращують метаболізм на молекулярному рівні.
Хітозан — речовина, що витягається з хітинової оболонки молюсків. Хітозан — не лише джерело клітковини, але і своєрідний біологічний фільтр. Його відносять до ентеросорбентів, бо хітозан має унікальні абсорбційні властивості: вбирає і виводить з організму токсини, сприяє виведенню солей, жирів, важких металів. 
Перліт — матеріал вулканічного походження, містить флавоноїди, глікозиди і алкалоїди, які сприяють виведенню токсинів і відновленню обміну речовин. 
Чистий кремній посилює дію складових компонентів пластиру. 
Крохмаль поглинає вологу, яка виводить токсини з організму людини.

Спосіб застосування:
Пластири наклеюються перед сном на стопи — на проекції хворих органів — не менше, ніж на 8 годин. 
Для профілактики: 4-6 упаковок. При необхідності повторити курс.
Форма випуску: 10 шт. в упаковці.
Ціна 500 грн./20 sv
ТИМЧАСОВО НЕ МАЄ НА СКЛАДІ