Капсули «Супутник прекрасної їжі»


Капсули «Супутник прекрасної їжі» - захист організму від сучасної їжі!

Меэйши

 

«Супутник прекрасної їжі»  – це натуральний продукт оздоровчого харчування, розроблений за допомогою сучасних біотехнологій:

-         очищає кишечник: детоксикація токсинів в їжі, видалення токсинів з шлунково-кишкового тракту, сприяння травленню і засвоєнню поживних речовин;

-         три в одному: зменшує абсорбцію холестерину, запобігає підвищення рівня жирів у крові, знижує рівень цукру в крові, запобігає захворюваність артеріальної гіпертензії; 

-         має антикислотну  дію: у вашому організмі - ідеальний ph баланс; 

-         захищає печінку: знижує рівень токсинів в печінці, зменшує тиск на печінку; 

-         бореться з наслідками алкоголізму: розкладання спирту та інших складових алкоголю в шлунку, запобігаючи пошкодження печінки;

      -    хороший порадник: запобігає надмірній кількісті жиру в продуктах, які                                            вживаються, підтримує фізичну форму. 

Джерелом енергії, здоров'я і працездатності людини по праву є продукти харчування.

«Супутник прекрасної їжі»   -         може ефективно видалити накопичення токсичних речовин шлунково-кишкового тракту, повністю розчиняється в травному соку, високоефективний очищаючий засіб, токсини ефективно ліквідуються ще в порожнині стінок тракту.

«Супутник прекрасної їжі»  оновлює і стимулює діяльність кишечника: «Супутник прекрасної їжі» багатий на харчові волокна, своєчасно витягує токсини з шлунково-кишкового тракту, підтримує чистим і вільним кишечник, знижує ризик самоотруєння вашого організму, з тим, щоб якісніше засвоїти поживні речовини.

«Супутник прекрасної їжі»  захищає шлунок«Супутник прекрасної їжі» допоможе позбутися організму від надлишкового жиру, холестерину, попередити дію зовнішніх джерел появи ожиріння, вирішити проблему засвоєння холестерину, ефективно запобігають надмірну секрецію травних соків, сприяє уникненню довготривалої дії інвазії травного соку на шлунок.

«Супутник прекрасної їжі»  захищає печінку: підтримка балансу холестерину в печінці є надзвичайно важливим, це єдиний спосіб запобігти розкладання органів холестерином. Накопичення жирів, збільшення засвоюваних доз холестерину робить завдання печінки складніше. «Супутник прекрасної їжі» через стінки шлунка блокує екзогенні жири і холестерин в крові, значно скорочує ліпіди крові і знижує навантаження на печінку, захищає її. Крім того, «Супутник прекрасної їжі» також є кращим партнером спиртних напоїв.              

«Супутник прекрасної їжі»  регулює рН баланс:  «Супутник прекрасної їжі» є фітопродукцією, що містить активні трав'яні інгредієнти і диференційовані мінерали, це прекрасна основа харчових добавок, яка блискавично відновлює баланс кислотності, рівень вітамінів, мінералів (таких як кальцій, цинк) і підвищує імунітет людини. 

Продукт «Супутник прекрасної їжі» став найпопулярнішим оздоровчим продуктом і необхідним супутником смачної їжі для багатьох людей. Він дозволив нам насолоджуватися харчуванням і в той же час бути абсолютно здоровими!


Забути про хворобу, відновити здоров'я, распрощатся з високим рівнем жиру крові, гіпертонією, з високим рівнем цукру в крові, ожирінням, споживанням алкоголю, запорами допоможе продукт «Супутник прекрасної їжі»! 
Насолоджуйся їжею і в теж час зберігай здоров'я! 
Так давайте ж радіти життю і самі регулювати швидкість руху нашого життя!
Склад: головний компонент - сапоніни люцерни. 
Форма випуску: 120 таблеток.
Перегляньте відео:  https://www.youtube.com/watch?v=ThLXfXN53ro