Озонатор

 
 •  
 • Озонатор — це прилад, який призначено для вироблення озону в домашніх умовах та розроблено на основі новітніх технологій і багаторічних досліджень. Озоном називається активний кисень, який є хімічним з’єднанням з 3-х атомів кисню. У всьому світі давно визнано, що озон є найбільш ефективним екологічно чистим дезінфікуючим агентом. За своїми властивостями знищення бактерій озон в 2,5-6 разів ефективніше УФ-променів і в 600-3000 разів сильніший за хлор. Він, як один з найсильніших окислювачів, має найбільшу знезаражувальну активність проти збудників хвороб — здатний руйнувати віруси, бактерії, а також впливати на ті мікроорганізми, що стійкі до дії хлору. Оскільки озон дуже швидко вбиває бактерії, його використовують для очищення води і повітря в приміщеннях. 
  Слід зауважити, що при озонуванні води в ній не залишається нічого стороннього, бо озон дуже швидко розпадається. При цьому мінеральний склад і pH озонованої води залишаються без змін, в той час, як органічні речовини руйнуються, запобігаючи тим самим подальшому розвитку мікроорганізмів. Швидко розпадаючись, озон перетворюється на кисень, покращуючи смакові і лікувальні властивості озонованої води. В озонованій воді руйнується і більшість хімікатів, причому без утворення шкідливих сполук. До таких хімікатів належать пестициди, гербіциди, нафтопродукти, миючі засоби, сполуки сірки та хлору, які є канцерогенами. В озонованій воді метали, в тому числі залізо, марганець, алюміній, окислюються до неактивних сполук, а оксиди випадають в осад і легко фільтруються. 

  Принцип роботи озонатора:
  В основу механізму роботи озонатора закладено природний спосіб отримання озону від розряду блискавки. За допомогою озонатора кисень, який міститься в повітрі, під дією іонізації і високовольтного електричного розряду перетворюється на озон. 
  Для цього через отвір в нижній частині приладу в блок генератора втягується повітря, там воно піддається дії високочастотного високовольтного розряду. Отриманий озон високої концентрації подається в приєднаний до приладу шланг з насадкою і використовується для дезінфекції та знищення мікробів. 

  Властивості та види дії: 

  Має сильну бактерицидну дію: озон на 99,9% вбиває шкідливі мікроби, що знаходяться в повітрі; на 100% вбиває кишкову паличку; на 95,5% справляється  зі стафілококом.  
  Має противірусну дію: озон на 100% ефективний проти вірусу гепатиту і папіломавірусу людини; на 99% — проти вірусу грипу. 
  Знищує грибки та різні види цвілі: розчинений у воді озон на 100% справляється з чорною пліснявою і дріжджовими грибками. 
  Має протипухлинну дію: купання в озонованій воді протидіє розвитку пухлин — уповільнює процеси розвитку раку шкіри на 40%, інших пухлин на 30%. 
  Має загальнооздоровчий та омолождуючий еффект: купання в озонованій воді сприяє не тільки релаксації, але й очищенню тіла від бруду, мікробів, бактерії та неприємного запаху. За допомогою озонованої води можна вилікувати багато хронічних захворювань, вона покращує обмін речовин та запобігає процесам старіння організму. 

  Способи застосування озонатора: 
  Очищення води
  Помістити насадку шлангу в ємність з водою і задати час роботи з розрахунку: 
  • Для однієї склянки води — 5 хвилин.
  • Для 10 літрів води — 15-20 хвилин.
  Оброблену озоном воду рекомендується витримати після обробки протягом 10 хвилин. Озоновану воду можна використовувати для різних побутових потреб: умивання, миття фруктів, овочів, приготування напоїв (чай, кава), приготування перших страв, компотів. Властивості обробленої озоном води зберігаються протягом 48 годин. 

  Обробка м’яса
  Ретельно вимити м’ясо, нарізати на порції, замочити у чистій воді на 10 хвилин. Після цього можна обробляти м’ясо, опустивши шланг з насадкою у воду, протягом 10-15 хвилин. 

  Обробка овочів і фруктів 

  Овочі або фрукти залити чистою водою, опустити у воду шланг з насадкою та обробляти протягом 15 хвилин з метою видалення отрутохімікатів. 

  Обробка яєць 

  Шланг з насадкою помістити в посуд з залитими водою яйцями і обробляти їх протягом 10 хвилин. В результаті подовжується термін зберігання яєць.

  Очищення повітря

  Прилад (без трубки) встановити якнайвище, включити, задавши час роботи 10-15 хвилин. Максимальна площа оброблюваного приміщення може дорівнювати 70 м2. В результаті повітря очищується: видаляється тютюновий дим та інші неприємні запахи. Повітря збагачене озоном за ароматом стає подібним до лісового та такого, що зазвичай буває після грози. 

  Усунення неприємного запаху в побутових приладах 
  Пластикову трубку (без насадки) помістити в холодильник або пральну машину, озонатор увімкнути на 10-15 хвилин роботи для повної дезодорації. Не можна щільно закривали дверцята холодильнику або віконце пральної машини, щоб не перетиснути трубку. 

  Обробка постільної і нижньої білизни 
  Постільну або нижню білизну покласти в пакет і направити туди трубку без насадки. Пакет треба зав’язати так, щоб не перетиснути трубку. Проводити дезінфекцію необхідно протягом 10-15 хвилин. Цей метод дуже зручний для обробки дитячої білизни і пелюшок, так як виключає необхідність прасування. 

  Дотримання гігієни порожнини рота 
  Для видалення неприємного запаху з рота і обробки зубів треба використовувати озоновану воду відразу після обробки. 

  Збереження кольору білизни та одягу
   
  Використовування озонованої води при пранні білизни та одягу надає виробам яскравість, контрастність, свіжість, а також дезінфікує їх. 

  Догляд за шкірою

  Для надання шкірі обличчя гладкості та свіжості слід щодня умиватися озонованою водою. Вона також сприяє глибокому очищенню пір шкіри обличчя та ретельному видаленню макіяжу.

  Позбавлення від вугрів 
  Для ефективного видалення вугрового висипу необхідно щодня умиватися озонованою водою і обдувати озоном (за допомогою трубки без насадки) місця ураження по 2-3 хвилини протягом 7 днів. Для отримання більшого ефекту рекомендується перед умиванням випивати склянку озонованої води. 

  Оздоровлення організму 
  Пиття озонованої води відновлює кислотно-лужний баланс в організмі і активізує обмінні процеси. 

  Усунення грибкових захворювань 
  Для цього потрібно регулярно мити ноги озонованою водою та обробляти озоном (трубкою без насадок) уражені грибком місця. 

  Прийом ванни з озонованої води 

  Купання в озонованій воді сприятливо діє на весь організм в цілому, а саме: знімає втому, виводить токсини з організму, сприяє хорошому сну, покращує стан шкіри тіла (додає гладкість і пружність), допомагає при ревматизмі, захворюваннях шкіри, мігрені. Рівень води у ванні не повинен перевищувати рівень грудей, температура води — 38-40 °C, тривалість прийому ванни — не більше 20 хвилин. 

  Усунення лупи 
  Необхідно обполіскувати волосся озонованою водою (без відстоювання)2 рази на тиждень. 

  Догляд за тваринами

  Для дезінфекції домашніх тварин слід провести обробку шерсті кінцем трубки без насадки. 

  Уповільнення процесу розвитку ракових пухлин 

  Регулярне вживання озонованої води і купання в ній (1-2 рази на тиждень) протидіє розвитку пухлин.

  Застереження:
  • Не допускайте попадання всередину озонатора води та інших рідин. 
  • Запобігайте падіння озонатора. 
  • Не використовуйте хімічно активні рідини для очищення корпусу озонатора. 
  • Одноразова тривалість роботи озонатора не повинна перевищувати 60 хвилин.
  • Тривалість роботи озонатора має бути диференційована залежно від об’єму приміщення.

  Ціна 4500 грн./ 180 sv

 •