Оздоровлююча рідина «Сюшань»

Оздоровлююча рідина «Сюшань» створена на основі екстрагування активного інгредієнта лінчжи, яке виконується згідно з технологіями китайської традиційної медицини. Поєднання активних форм екстракту і сиропу, які містять  речовини, що легко всмоктуються в організм людини, дозволили отримати нову діючу формулу препарату. Його ефективність і швидкість дії можна порівняти з ін’єкціями. Він дуже швидко засвоюється, має чудовий ефект та надійну якість.

Властивості та види дії на організм:

• Покращує імунну систему: полісахариди (G-A-глюкан, D-глюкан та інші), що містяться в лінчжи, сприяють клітинному метаболізму, збільшують кількість лейкоцитів, зміцнюючи імунітет. Сприяє розмноженню лімфоцитів; значно пригнічує сенсибілізацію яєчного білку і правцевого анатоксину; забезпечує захист і життєву силу організму.
• Запобігає розвитку пухлин: лінчжи здатний стримувати зростання пухлинних клітин — полісахариди мають значну протипухлинну активність.
• Заспокоює нервову систему: покращує сон та настрій, має заспокійливу та болезаспокійливу дію. Безліч активних компонентів лінчжи стримують вивільнення гістаміну, що допомагає запобігати алергічним реакціям.
• Відновлює ліпідний обмін: органічний германій, що міститься в лінчжи, знижує кількість жирів в крові, у тому числі, холестерин низької щільности.
• Запобігає утворенню тромбозу, сприяє безперешкодному кровообігу.
• Знижує рівень цукру в крові, прискорює метаболізм.

Рекомендації до застосування:

• При зниженні імунітету.
• Працівникам розумової та фізичної праці.
• При безсонні та підвищенній стомлюваності.

Цей продукт не містить хімічних добавок, не чинить негативного впливу на шлунково-кишковий тракт, не вимагає дотримання чіткого погодинного режиму прийому. Вживання оздоровлюючої рідини «Сюшань» допоможе Вам при мінімальних витратах сил отримати якісний результат. Приймаючи цей продукт, Ви будете легко підтримувати спокійний психічний стан, що сприятиме безперешкодній циркуляції крові в організмі, і тоді усі внутрішні органи функціонуватимуть ще гармонійніше.


Склад: гриб лінчжи (ganoderma), сорбат калію, лимонна кислота, дистильована вода.

Спосіб застосування: Пити 2 рази на день по 1 флакону. Можна приймати за 30 хвилин до їжі або через 30 хвилин після їжі.
Протипоказання та застереження: Цей продукт не рекомендується дітям молодшого віку, вагітним та жінкам в період лактації.
Форма випуску: 10 флаконів по 10 мл.

Ціна 1125 грн.