Наколінники

                      
 

                         

   • Функціональний наколінники з довгохвильовими інфрачервоними променями виділяє негативні іони, які рекомендовані в лікувальних цілях центром екологічно-народної медицини. 

    Пакет з цілющими травами вставити в пазуху наколінника. Надіти наколінник як показано на малюнку на лівій стороні упаковки. 

    Під впливом довгохвильових інфрачервоних променів склад цілющих трав вбирається в тіло, надаючи при цьому зігріваючий ефект. Довгохвильові інфрачервоні промені, яких потребує організм людини проникають на глибину 4-14 мікрометрів (відомо як промінь життя). Довгохвильові інфрачервоні промені не тільки надають зігріваючий ефект на поверхні людської шкіри, але і впливають на клітинному і молекулярному рівні. Склад цілющого препарату, діючи в області колінного суглоба, активізує і покращує циркуляцію крові, допомагає при ревматизмі, ревматоїдному артриті і т.д. Відіграє велику роль у відновленні здоров'я.

   • Властивості:

     

    1. активізує циркуляцію крові;
    2. підвищує імунітет;
    3. зменшує набряклість тканин;
    4. заспокоює і знеболює;
    5. усуває втому.

      

     Рекомендований хворим страждаючим кістковою гіперплазією (надлишковий ріст тканини), ревматичний артритом, ревматоїдний артритом, остеофітом (кісткова шпора).

     Якщо ви відчуєте біль у суглобах, використовуйте фунціональні наколінники з довгохвильовими інфрачервоними променями і біль пройде. 
     Перегляньте відео: https://www.youtube.com/watch?v=l9gB10cLkVQ