Мазь для лікування геморою

Результат з першого тюбіка!
 •  

   Більшість людей, які страждають на цю делікатну проблему, хотіли б позбутися її без оперативного втручання. Лікарські засоби від геморою можуть мати різні форми випуску. Мазі — один з найбільш поширених засобів для місцевого лікування цього захворювання. Ефективність мазі і різноманіття її оздоровчих властивостей обумовлено унікальним поєднанням активних компонентів, що входять до її складу. 
  Мазь від геморою включає в себе активні протизапальні, протипухлинні, ранозагоювальні і знеболюючі речовини, що поліпшують циркуляцію крові і тонізують судини. Вона не тільки знімає симптоматику геморою, але і дозволяє досягти повного одужання. Мазь від геморою добре переноситься і є абсолютно надійним засобом, здатним вирішити проблеми далеко за межами свого безпосередього призначення. Універсальність та ефективність цього засобу перевірена досвідом багатьох користувачів. Діапазон використання цього унікального за своєю дією та універсальністю продукту дуже великий — починаючи зі зняття подразнень та набряків від укусів комах і завершаючи позбавленням від свербежу при псоріазі і тому подібних шкірних проблемах.

  Властивості та види дії на організм: 
  • Має профілактичну та лікувальну дії при геморої.
  • Надає жарознижувальну, знеболювальну та протизапальну дії.
  • Знімає набряки та запобігає їх появі. 
  • Сприяє розсмоктуванню гемороїдальних вузлів та загоюванню тріщин. 
  • Допомагає при укусах комах та синцях. 
  • Знімає подразнення шкіри.

  Склад: псевдомодрина золотиста, софора жовтувата, золотий кипарис, висушені зрілі плоди Жгун-кореня Моннье, сколопендра, зміїна отрута, стеаринова кислота, м’який парафін, гліцерин, метилпарабен, триетаноламін, танінова 
  кислота, хлоргексидину ацетат.

  Спосіб застосування: Для лікуванні геморою застосовуйте мазь 2 рази на день: вранці і ввечері. При зовнішньому геморої мазь безпосередньо наноситься на проблемні ділянки — гемороїдальні вузли і тріщини. 
  При внутрішньому і комплексному геморої мазь вводиться ректально за допомогою конусоподібної насадки. Найбільш ефективним є застосування на ніч. В інших випадках користуйтеся маззю беспосередньо при виникненні проблеми.

  Протипоказання та застереження:
  • Не можна використовувати при алергії на окремі компоненти препарату. Щоб виключити можливість алергічної реакції, нанесіть мазь на згин ліктя і трохи почекайте.
  • Під час застосування мазі забороняється куріння, вживання алкоголю, гострої та жирної їжі.

  Ціна 250 грн./10 sv

   

 •