Маска для обличчя «Райське зволоження»

Ця маска — ваш особистий експерт по догляду за шкірою обличчя. Вона має стійкий ефект глибокого зволоження, відновлення і ліфтингу.
Властивості та види дії на шкіру обличчя:
• Заповнює шкіру корисними речовинами, усуваючи сухість, огрубіння та інші проблеми, що виникли внаслідок нестачі вологи. 

• Завдяки унікальному складу, маска має ефект ліфтингу і зволоження, відроджує шкіру та робить її м’якою, гладкою, повертає їй пружність та еластичність.
• Маска містить безліч поживних інгредієнтів, які сприяють відновленню шкіри зсередини, надаючи їй сяяння.
• Спеціально розроблена форма маски дозволяє шкірі обличчя краще вбирати її корисні речовини. Ваша шкіра насичується необхідною вологою і енергією, виглядає свіжою, здоровою, сяючою і красивою.
• Має ефект ліфтингу, повністю відновлює природну красу шкіри.

Рекомендації до застосування:
• Рекомендується використовувати маску мінімум 1-2 рази на тиждень.
• Найкращий ефект досягається при щоденному використанні.
Спосіб застосування: Маска накладається тільки після вмивання на очищене обличчя. Наклавши маску, необхідно рівномірно розподілити її по всій поверхні обличчя, особливо ретельно розправляючи навколо ніздрів, щоб уникнути появи повітряних пухирів. Це забеспечить найкраще прилягання і максимальний контакт зі шкірою. Під час процедури намагайтесь розслабитись, щоб допомогти живильному розчину маски безперешкодно проникнути в найнижчі шари шкіри. Допоможе цьому і масаж обличчя, який Ви можете робити собі легкими рухами пальців.
Час процедури: 15-20 хвилин. Коли цей час спливе, зніміть маску, не змиваючи.
Протипоказання та застереження: Перед застосуванням маски рекомендується провести тест на чутливість шкіри: нанесіть незначну кількість продукту на шкіру за вухами. Якщо на шкірі з’явилося подразнення, негайно призупиніть використання та зверніться до фахівців.

Ціна 200 грн./ 8 sv
Цей продукт тимчасово відсутній на складі