Магнітний пояс

                                     

                                           
 • Характеристика продукції:

  Даний виріб виготовлений за традиційною китайською народною медициною з урахуванням техніки голкорефлексотерапії. Сила магнітів в поясі складає 0,04 тонн.мін. Довгохвильові інфрачервоні промені з'єднані з біоскладовими матеріалами. Під впливом магнітного масажу тіла в області попереку і невеликого випромінювання сучасних медичних елементів йде оздоровчий ефект. Фізично-магнітна терапія і проникнення довгохвильових інфрачервоних біо-променів активізують циркуляцію крові.

  Є дуже велика різниця між звичайними поясами і поясом Цзіньгутан. Різниця в тому, що в поясі Цзіньгутан відбувається проникнення магнітних променів, біологічних довгохвильових  інфрачервоних променів і негативних іонів мінералів. Впливаючи через біологічно активні точки Shengyu, Mingmen, Yaoyangguan і Qihaiyu на меридіани організму людини, пояс сприяє просуванню енергії, посилює загальну Ци (енергію) організму і відповідний резонанс організму. Відіграє важливу роль у відновленні здоров'я людини.

  1. Стимулює Ци, активізує гемостаз, знижує навантаження на спину, усуває різні болі в спині, в стегнах, усуває набряки і зменшує талію в обсягах. 

  2. Покращує циркуляцію крові, підсилює енергію, нормалізує обмін речовин, регулює і приводить в дію функції організму, покращує функції нирок.


   Властивості:

  1. При застосуванні пояса магнітні точки пояса масажують тіло в області попереку, біологічно активні точки організму людини стикаючись з магнітними точками пояса покращують в тілі мікроциркуляцію, активізують циркуляцію крові, знижують навантаження на поперек, захищають поперековий відділ хребта, поперековий диск і усувають втому. 

  2. Довгохвильові інфрачервоні промені  виділяють високо-рівневі енергії біофотонів.

   Дія:

  Точки високо-рівневих енергій біофотонів сформовані на інфрачервоних біохвилях збільшують резонанс енергії і активізують обмін речовин нуклеїнових кислот мітохондрії. При забруднені організму токсичними речовинами випромінювання прискорює очистку організму від шкідливих речовин, відновлює пошкоджені тканини і органи, в результаті усуває різні болі в спині, в області попереку, сприяє швидкому загоєнню ран на спині або на попереку.

  Спосіб застосування:

  1. Пояс надівається на поперек стороною з білими крапками з довгохвильовими інфрачервоними променями. 

  Після 10-20 хвилин можна відчути різні зміни. Активізується циркуляція крові, яка грає важливу роль в фізіотерапії. Після 10 хвилин магнітного резонансу посилюється зігріваючу дію. Після 20 хвилин усувається біль. Після 30 хвилин - поступово проходять набряки. 

  2. Можна надягати пояс Цзіньгутан і на область пупка (на точку GUANYUAN).
  Перегляньте відео:  https://www.youtube.com/watch?v=F_GJuJs827s