Капсули Сюе Бань Люй

    
Кров -ріка життя!
                                          


 • Очищуючий ефект: усунення холестеринових бляшок у судинах, нормалізація рівня жиру в крові, нормалізація кров'яного тиску.

  Продукт рекомендується: особам з підвищеним кров'яним тиском, особам з підвищеним вмістом ліпідів у крові.

  Капсули «Сюе Бань Люй» рекомендовані семи группам людей:

  1.      Потерпаючим «чотирма кров'яними надмірностями» - підвищеним тиском, підвищеним вмістом жиру, підвищеною в'язкістю крові, підвищеним рівнем цукру, що супроводжується частими головними болями, запамороченням, болем у грудях, прискореним диханням і серцебиттям, неуважністю, швидкою стомлюваністю, занепадом сил, онімінням рук і ніг, безсонням, забудькуватістю і т.д.

  2.      Страждаючим захворюваннями кровоносних судин серця і мозку - гіпертонічної кардиопатією, коронарної кардиопатією, стенокардією, особам, які  перенесли інфаркт міокарда, інсульт, страждаючим порушеннями серцевого ритму, гіпертонічною хворобою.

  3.      Слабким і хворобливим людям, у тому числі з порушеннями функцій печінки та нирок, з підвищеним вмістом токсичних речовин в крові в результаті тривалого прийому лікарських засобів.

  4.      Особам, які ведуть нездоровий спосіб життя: фізичне і психічне напруження на роботі, необхідність роботи вночі, несприятливі умови навколишнього середовища, гіподинамія, накопичення шкідливих речовин в організмі, регулярне вживання спиртних напоїв, куріння.

  5.      Людям з порушеннями гормонального балансу: ожиріння, запори, запах з рота, сухість шкіри, виражені зморшки, пігментація шкірних покривів, нерегулярне відправлення природних потреб (запори), передчасне старіння організму.

  6.     Працюють на шкідливих виробництвах.
  7.     Людям, які роблять профілактику, слідкують за станом свого здоров'я і турбуються за здоров'я своїх близьких.

  Капсули «Сюе Бань Люй» дозволяють очищати кров і відновлювати еластичність стінок судин. При цьому послідовно здійснюються чотири основних ефекту:

  - видалення токсинів;

  відновлення еластичності стінок кровоносних судин;

  - покращення кровообігу;

  - покращення работи серця і мозку.

  Перший етап:

  Очищення крові: видалення шлаків і токсинів з крові і зі стінок кровоносних судин, підвищення опірності до хвороб.

  Другий етап:

  1. Усунення атеросклеротичних бляшок;

  2. Відновлення еластичності кровоносних судин;

  3. Поступове зняття спазмів гладкої мускулатури.

  Третій етап:

  Поліпшення кровообігу: попередження агломерації тромбоцитів і еритроцитів, зниження в'язкості крові, розчинення твердих частинок і агломератів, поліпшення капілярного кровообігу, загальне пожвавлення кровотоку.

  Четвертий етап:

  Поліпшення роботи серця і мозку, відновлення клітин серця і мозку і підвищення їх життєздатності, підвищення стійкості до кисневого голодування.

  В першу неділю прийому:

  Початок виведення токсинів з крові, зміна запаху калу, кольору сечі.

  В другу неділю прийому:

  Зменшення головного болю, частоти та інтенсивності запаморочень, прискореного серцебиття, безсоння, оніміння тіла і кінцівок, важкості в голові, слабкості в ногах і тому подібних явищ.

  Після першої неділі прийому  значно поліпшується колір обличчя, полегшується дихання, послаблюються відчуття болю і сорому у грудях, явища стенокардії та т.п.

  Після 2-3-х неділь прийому кров повністю очищається. Кров'яний тиск, вміст ліпідів у крові та інші характеристики крові приходять в норму, поліпшується робота серця і мозку, загроза захворювань кровоносних судин серця і мозку повністю зникає.

   Спосіб вживання і дозування:

  Два рази на день по дві-три капсули після їжі (1-1,5 години). Ослабленим хворим та особам старше 60-ти років рекомендований прийом за наступною схемою:

  1-а неділя – 1 капсула вранці (с 11 до 13 годин через 1,5 години після їжі);

  2-а неділя – 1 капсула  вранці і 1 – у вечері ( з19 до 21 години);

  3-я неділя – по 1 капсулі 3 рази на день.

  Потім поступово збільшувати дозування до 3-х капсул 2 рази на день.

  Прекрасні і швидші результати прийому цього продукта з іншими препаратами компанії Happiness, наприклад з "Шенглунским риб'ячим жиром".
  Застереження:

  Даний продукт не замінює прийому лікарських засобів. Ні в якому разі не можна відразу скасовувати прийняті аптечні препарати. Дозу ліків поступово зменшувати в міру поліпшення стану.

  Даний продукт являє собою натуральне фітозасіб, дія якого спрямована на нормалізацію кров'яного тиску і вмісту жиру в крові. 

  Ефективність та безпека підтверджені клінічними дослідженнями (Китай).

  Склад: валеріана лікарська, астрагал, шавлія многокорневіщний та інші рослинні компоненти. 

  Форма випуску 60 капсул. 
  Перегляньте відео:  https://www.youtube.com/watch?v=cWgU01yAJbo