Діагностика

 Якщо у Вас є питання по здоров'ю, або бажеєте зробити діагностику всього організма, або перевірити стан здоров'я своїх рідних, Ви можете скористатися методом NLS-тестування Оберон.

Метод NLS-тестування Оберон - передова медична технологія XXI століття - дозволяє проконтролювати ефективність усіх методів лікування, встановити першопричину будь-якої недуги, диференційовано і з прогнозом оцінити стан здоров'я, виявити наявних в організмі збудників хвороб (бактерій, вірусів, паразитів), провести індивідуальний підбір будь-яких препаратів.

Таке тестування абсолютно нешкідливе для організму і не викликає ніякого дискомфорту у пацієнта.

Біорезонансне тестування - це унікальна можливість всього за 1,5 години отримати вичерпну інформацію про своє здоров'я, рівносильну обстеженню у лікарів всіх спеціалізацій і декільком десяткам аналізів.

Метод дозволяє отримати повну інформацію про здоров'я і  виявити захворювання на самому початку, що недоступно при використанні таких методів як УЗД, комп'ютерна томографія, рентген та ін., які виявляють уже сформований процес. Точність біорезонансної діагностики сягає 90%.

Чому комп'ютерна діагностика?

Тому, що це швидко, зручно, точно, безпечно, не дорого, доступно!

Вам видається розгорнута і наочна картина стану всього організму;
Економія Вашого часу та коштів у порівнянні з традиційними методами;
Точність обстеження досягає 90-95%;
Не має собі рівних по безпеці і зручності, абсолютно нешкідливо для організма!

У план обстеження входять: серцево-судинна система; шлунково-кишковий тракт; сечостатева система; опорно-рухова система; бронхо-легенева система; ендокринна система; зоровий і слуховий апарат; нервова система; клінічний біохімічний аналіз крові без її забору; виявлення інфекції у всіх органах і системах - віруси, мікроби, грибки, найпростіші, глистні інвазії (стафілококів, стрептококів, лямблій, тріхоманад, хламідій, уреоплазм і т.д.); ендокринна система; підшлункова і щитовидна залози; діагностика головного мозку.
Діагностику проводить лікар-діагност з загальним досвідом лікарського стажу 31 рік, досвід роботи на Обероні 9, Обероні 11 і АУРУМ більше 11 років.

Після обстеження пацієнт отримує на руки:  графічне зображення органів з наявними змінами і відхиленнями; перелік діагнозів по виявлених захворювань; рекомендації з лікування; роздруківку курсу лікування.

Запис на діагностику по тел.: 066-174 10 84, 067-238 57 82.