Детокс шлунково-кишкового тракту ЧАНТУН

Детокс ШКТ «Чантун» — це повністю натуральний продукт, що складається з рослинних компонентів, молочнокислих бактерій педіококків і пребіотика (фруктоолігосахарида). Створенний за технологією біоферментативного перетворення високоякісний пребіотик (ФОС) у сукупності з рослинними компонентами (подорожник яйцеподібний, алое, насіння касії і листя лотоса) та молочнокислими бактеріями суттєво покращує роботу шлунково-кишкового тракту: регулює кишкову флору; зволожуючи харчові грудки, сприяє легкому спорожненню кишечнику, що позитивно впливає на оздоровлення всього організму.
Дослідження показали, що фруктоолігосахариди (ФОС), тобто пребіотик, що входить до складу Детоксу ШКТ «Чантун», має найбільш виражений пребіотичний ефект. 

Рекомендації до застосування:
• Дорослим, людям середнього та похилого віку, що страждають запорами, здуттям живота, хронічною діареєю, кишкової дисфункцією. 
• Для збереження балансу мікроекології в організмі, підвищення імунітету і опірності до хвороб. 
• При поганій кишкової абсорбції, ненормованому сні, частому вживанні алкоголю, сильній зашлакованості організму. 
• Людям з неприємним запахом з рота, тьмяним кольором обличчя, грубою шкірою, пігментацією і акне. 

Застереження:
• При первинному застосуванні можлива поява відчуття здуття живота і підвищеного виділення газів, а також можливий ефект проносного. Це є нормальною реакцією організму і сигналом, що почалося очищення від шкідливих речовин, що скупчилися в кишечнику. 
• Якщо продукт кристалізувався через зберігання при низькій температурі, його також можна застосовувати. 
• Після відкриття упаковки зберігати продукт можна протягом 1 місяця. 

Склад: подорожник яйцеподібний, молочнокислі бактерії педіококки, алое, насіння касії, листя лотоса, пребіотик (фруктоолігосахариди), дистильована вода. 
Спосіб застосування: Приймати 1 раз на день по 20 мл; вагітним обмежити дозу наполовину. Можна розводити продукт водою, молоком або іншими рідинами. Людям, що страждають важкими запорами, можна застосовувати продукт на голодний шлунок, розчинивши в склянці теплої води трохи збільшену (на свій розсуд) дозу. 

Ціна 550 грн./ 22 sv

   
Питання, які можуть виникнути при прийомі Детокс ШКТ «Чантун» 

Як Детокс ШКТ «Чантун» нормалізує кишкову флору? 

Детокс шлунково-кишкового тракту «Чантун», потрапляючи в кишечник людини, використовується корисними бактеріями для розмноження, забеспечуючи їм підвищення популяції у 10 і більше разів (до 103 разів). Внаслідок чого корисні бактерії швидко стають домінуючою мікрофлорою в кишковій мікроекології. Це надає їм можливість ефективно пригнічувати зростання і розмноження шкідливих бактерій і досить швидко встановлювати баланс кишкової флори, що, в свою чергу, дозволяє очистити від токсинів внутрішнє середовище кишечнику, а разом з ним і увесь організм. 
Таким чином Детокс ШКТ «Чантун» є незамінним помічником для підтримки функцій нормального травлення, абсорбції і виділення, що є запорукою доброго здоров’я. 

Як правильно приймати Детокс ШКТ «Чантун» людям з ослабленою функцією шлунково-кишкового тракту? 

Людям зі слабким шлунково-кишковим трактом рекомендовану дозу продукту слід поділити на 2 прийоми: вранці та ввечері (вранці можете додати продукт в молоко або інші напої; ввечері приймайте через 2 години після їжі). Наприклад, якщо рекомендована доза 20 мл на день, то потрібно розділити її на 2 прийоми по 10 мл на 1 прийом; якщо рекомендована доза 10 мл на день, її потрібно розділити на 2 прийоми по 5 мл і так далі. 

Детокс ШКТ «Чантун» має солодкий смак, чи впливає він на рівень цукру в крові? 

Основним діючим компонентом Детоксу ШКТ «Чантун» є пребіотик (ФОС), також в ньому міститься певна кількість глюкози. У 100 мл Детоксу ШКТ «Чантун» міститься: пребіотиків (ФОС) не менше 70 г; легкозасвоюваного цукру у вигляді глюкози близько 30-40 м. Тобто в стандартній дозі (20 мл) кількість споживаної глюкози становить близько 6-8 г, що еквівалентно вживанню не більше 32 г вареного рису (в розрахунку на 100 г рису — 25,6 г вуглеводів). Людям, що страждають на цукровий діабет, відповідно до індивідуальних обставин, рекомендовано стандартну дозу 20 мл розділити на 2-3 прийоми на день і обов’язково приймати продукт на голодний шлунок. Втім, варто відзначити те, що фруктоолігосахариди (ФОС) не розщеплюються в тонкій кишці, а утилізуються тільки в товстій, без утворення цукрів, отже вони безпечні для хворих на цукровий діабет. 

Як правильно приймати Детокс ШКТ «Чантун» вагітним жінкам? 

На ранніх термінах вагітності і в третьому триместрі натужна дефекація може призвести до викидня або передчасних пологів. Оскільки основний компонент Детокс ШКТ «Чантун» пребіотик ФОС є речовиною, яку зазвичай додають в молочні суміші для дитячого харчування, бо він являється джерелом безпечних пребіотичних інгредієнтів і харчових волокон, продукт не може бути шкідливим для вагітних жінок. Детокс ШКТ «Чантун» — це формула з подвійною дією і триступінчатим циклом. Зволожуючи грудки їжі, продукт сприяє активній перистальтиці кишечнику, тим самим покращуючи кишкову мікроекологію. Вагітним жінкам, які турбуються про можливість проносного впливу на початкових етапах прийому продукту, рекомендовану дозу (10 мл) слід розділити на 2 прийоми по 5 мл кожен. 

Як впливає Детокс ШКТ «Чантун» на плід? 

Сприяючи безперешкодній дефекації майбутньої матері, Детокс ШКТ «Чантун» забезпечує своєчасне виведення токсинів і метаболічних відходів з організму вагітної жінки і тим самим забезпечує чисте і безпечне середовище для нормального розвитку дитини. 

Чи можна приймати детокс ШКТ «Чантун» протягом тривалого часу?

Звичайно можна. Детокс ШКТ «Чантун» — це унікальний продукт. Комбінована рецептура водорозчинних харчових волокон є не тільки сильним реактиватором корисних бактерій, але також чистим харчовим кондиціонером, що підходить для різних типів людей. Крім того, продукт «Чантун» підвищує апетит, сприяє травленню і раціональному засвоєнню їжі. Він допомагає запобігти діареї, яка є наслідком дисбалансу кишкової флори; сприяє розмноженню корисних бактерій; бореться з хвороботворними бактеріями; формує захисні шари кишечнику, запобігаючи потраплянню токсинів в кровотік і покращуючи загальну стійкість організму до хвороб. Для підтримки нормальної роботи кишечнику після проходження повного пробіотичного курсу Детокс ШКТ «Чантун» рекомендується приймати через 1-3 дні. Однак, при недостачі в щоденному раціоні клітковини, або при прийомі антибіотиків необхідно вживати продукт кожен день в повному дозуванні. 

Кому не підходить Детокс ШКТ «Чантун»? 

Немає людей, яким не підходить Детокс ШКТ «Чантун». «Чантун» покращує функції шлунково-кишкового тракту (регулює кишкову флору, нормалізує перистальтику кишечнику, сприяє виведенню токсинів), що дуже корисно для здоров’я всього організму людини. Даний продукт дуже ефективний при кишковій дисфункції і запорах. Він підходить абсолютно всім людям. Таким чином, вагітні жінки, діти, молоді люди, люди середнього та похилого віку можуть вживати даний продукт без побоювань, відповідно до інструкції по застосуванню.