Дасуаньсу

Дасуаньсу

 

Дасуаньсуце продукт, рекомендований при виникненні в тілі паразитів, червоподібних організмів, при недостатності харчування селезінки, при різкій втраті ваги та нестачі сил. Усуває біль в животі від паразитарних інвазій, позбавляє від паразитів в організмі, розсіює відчуття важкості в шлунку, надає зволожуючу дію, а також бореться з глистами у дітей.

Дія складових компонентів
Аліцин
 • Має антибактеріальну дію проти різних грампозитивних і грамнегативних бактерій, а також бацил (дизентерійна паличка, тифозна паличка, кишкова паличка, коклюшная паличка), грибів (кандида біла, криптококк, аспергилли димлячі), вірусу (цитомегаловірус), амеби, вагінальної трихомонади, гостриків і т.д.
 • Має інгібуючий та знищуючий ефект, особливо сильну дію надає в боротьбі проти кишкової палички, дизентерійної палички та інших ентеробактерій.
 • Запобігання атеросклерозу, захист від серцевих нападів.
 • Очищення, детоксикація організму, активація кровообігу і розсіювання застою в крові.
 • Допомога при дерматомікозі (грибкове захворювання стоп і шкіри).
 Виконує захисну (імунну) функцію по відношенню до речовин-подразників і надає лікувальний ефект при астмі, застуді, діабеті і вагінальній інфекції.
Противірусна дія.
Зниження ліпідності крові, артеріального тиску, рівня цукру в крові, а також протистояння агрегації (склеюванню) тромбоцитів.
 • Підвищення фібринолітичної активності, подавлення і знищення ракових клітин, профілактика онкологічних захворювань.
 • Зменшення атеросклеротичних бляшок, запобігання утворенню тромбів.

Насіння гарбуза
Містить в собі вітаміни та пектин. Пектин має гарну адсорбаційну властивість, може звязувати і виводити з організму різні токсини та шкідливі речовини, наприклад, важкі метали (свинець, ртуть, радіоактивні елементи), виконує детоксикаційну функцію.
Захист слизової оболонки шлунка, допомога в процесі травлення.
Пектин сприяє загоєнню виразки. Гарбуз містить речовини, які сприяють секреції жовчі, допомагають поліпшити моторику шлунково-кишкового тракту, а також сприяють травленню.
Усунення ендопаразитів, що живуть в тканинах або органах людини.
Гарбузове масло багате на цитрулін, може рятувати організм від паразитів, таких як аскариди, трематоди, шистосоми і т.д.

 Горіхи торреї
При анкілостомідозі: рекомендовано вживати смажені горіхи торреї по 3-5 разів на день, доки в калі не перестануть зявлятися яєчка паразитів. У 5-ти випадках з такими захворюваннями позитивний результат був отриманий приблизно за місяць. Протягом курсу прийому ніяких побічних ефектів не спостерігалося.
Усунення фітоляріоза, сприяє знищенню мікрофілярії.
Позбавлення від кишкових паразитів: масло горіхів торреї допомагає ефективно позбутися від стрічкових глистів у кишечнику, а також від анкілостоми, гостриків, аскариди, трематоди та інших паразитів.
Поліпшення апетиту і травлення: жирні олії горіха торреї із солодкуватим присмаком можуть сприяти всмоктуванню жиророзчинних вітамінів, покращують функції шлунково-кишкового тракту, можуть сприяти підвищенню апетиту, зміцненню селезінки і підвищенню енергії.
Підтримка фізичної форми і підвищення імунітету: торрея велика має високу харчову цінність, може забезпечити організм необхідними поживними речовинами. Крім того, велика кількість масел в складі торреї сприяє зволоженню легень, полегшенню при кашлі, усуненню хвороби, нормалізації стула, виведенню збудника вірусу з організму, досягнення гарної фізичної форми та підвищенню імунітету організму.

Насіння вяза великоплідного
Зняття болю в животі при паразитарних інвазіях.
Боротьба з глистною хворобою у дітей.

Квіскваліс індійський
Квіскваліс індійський має цілющі властивості: містить необхідні ефективні речовини для виведення аскариди, особливо аскариди у дітей.
Крім того, квіскваліс індійський має протигрибкову дію і сприяє подавленню патогенних мікроорганізмів.
Може протистояти кишковим паразитам і деяким іншим паразитарним хворобам.
Ефективний при виснаженні, здутті живота у дитини і т.д.

Показання до застосування: при виникненні в тілі паразитів, червоподібних організмів, при недостатньому живленні селезінки, при різкій втраті ваги та нестачі сил.
Примітка: людям з підвищеним жаром у шлунку (печія), зниженим апетитом, при діареї, рідкому стулі, фарингіті, ангіні, людям з кашлем і мокротою жовтого кольору, а також вагітним жінкам перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Склад: алліцин з часнику, насіння гарбуза, горіхи торреї, насіння вяза великоплідного, квіскваліс індійський, сорбітол.
Спосіб застосування: вранці та ввечері по 4 таблетки.
Форма випуску: 0.8 г × 120 таблеток.

Ціна 875 грн./35sv