Чай для схуднення

 

"Чай для схуднення" покращує травлення, розслабляє кишечник і нормалізує стул, виводить токсини, регулює роботу шлунково-кишкового тракту, зволожує шкіру обличчя, сприяє схудненню та оздоровленню організму.

Дія складових компонентів
 Дія чаю улун
Чай улун має таку ж дію, що і вітамін Е, уповільнює процес старіння організму. При щоденному вживанні достатньї кількості вітаміну С прийом чаю улун сприяє збереженню високого рівня вітаміну С в крові, зменшенню кількості виведення вітаміна С разом з сечею; при цьому вітамін С сприяє омолоджуючій дії на організм. Таким чином, чай улун підсилює антивікові процеси організму.
Дія чаю улун для схуднення відбувається шляхом спалювання жирів, оскільки одним з основних компонентів чаю є дубильна кислота, вона безпосередньо бере участь у процесах метаболізму жирів в організмі. Також, чай улун знижує рівень холестерину в крові.

Дія частухи подорожникової
Діурез для зменшення вологи:
- Частуха подорожникова, повільно всмоктуючись, сприяє сечовипусканню, чим зменшує вологу в організмі. Може використовуватися для лікування дизурії, викликаної накопиченням води, вологи, набряками та іншими симптомами.  
- Частуха подорожникова шляхом діурезу може сприяти сечовипусканню та виведенню калових мас; цей інгредієнт можна використовувати для лікування шлунку і селезінки, іноді він може викликати діарею.
Сечогінний ефект: частуха подорожникова має сечогінний ефект, здатна збільшити вироблення сечі, збільшує виведення сечовини і хлориду, більш виражений ефект спостерігається у людей із запаленням нирок.

 Дія насіння касії
Від запорів: насіння касії містить емодин, який надає жарознижувальну та помякшувальну дію на роботу кишечника. Дозволяє людям вирішити проблеми шлунково-кишкового тракту та утрудненній дефекації.
Для схуднення: насіння касії пригнічує синтез жиру, а також розщеплює зайвий жир.

 Дія шавлії
Шавлія захищає клітини від окислення і уповільнює процеси старіння. Вживання шавлії у відповідній нормам кількості, сприяє уповільненню процесів старіння. Речовини, що входять до складу шавлії, підвищують активність клітин, усувають і пригнічують ферменти, що сприяють старінню організму людини.

 Дія листя лотоса
Розщеплення зайвих жирів, зниження зайвої ваги: листя лотоса багате на різні види алкалоїдів. Вони розщеплюють зайвий жир в тілі людини, також утворюють шар жирового барєру на стінці кишечника, запобігаючи накопиченню і вбиранню жирів, чим досягається ефект зниження ваги.
Усунення запорів, виведення токсинів і живлення шкіри: сприяють детоксикації та перистальтиці кишечника, надають красу шкірі.
Виведення сечі і поліпшення обміну речовин: листя лотоса може поліпшити ефективність обміну речовин, є сечогінним засобом.

 Дія ягід годжі
Омолоджувальний ефект: полісахариди ягід годжі можуть значно поліпшити поглинаючу функцію фагоцитів, покращують проліферацію (здатність до розширеного відтворення) лімфоцитів, мають омолоджувальну дію.
Зняття втоми: ягоди годжі мають виражену тонізуючу дію, знімають втому.
Захист від радіаційного ураження: ягоди годжі протистоять Y-випромінюванню та захищають організм.
Косметичний догляд за обличчям: ягоди годжі надають косметичний ефект, мають істотний вплив на зволоження шкіри.

Дія горця багатоквіткового

Має антиоксидантну та антивікову дію. Екстракт кореня горця багатоквіткового сприяє проліферації (клітинному розростанню) тимоцитів, затримує вікову атрофію, а також покращує клітинний імунітет, регулює гуморальний імунітет. Підвищує опірність організму до захворювань, допомагає підтримувати фізичну форму і продовжує життя.
 Склад: чай улун, частуха подорожникова, насіння касії, шавлія червонокорневищна, листя лотоса, ягоди годжі, горець багатоквітковий.
 Спосіб застосування: по 1 пакетику 3 рази на день, заварювати в некру- тому окропі (70-80 °C), настояти 5-10 хвилин і пити.
 Рекомендації до застосування: людям, що страждають ожирінням та зайвою вагою.
 Форма випуску: 30 пакетиків × 2.5 г.
Ціна 1000 грн./40sv