Чай Баланс +

НОВИНКА!
 
Шенлунгский чай "Баланс+" це результат інноваційного науково-технічного прориву, створеного за допомогою органічної ферментації чорної гіркої гречки округу Ляншань з використанням червоних дріжджів, який об'єднав в собі традиційну майстерність цілителів Сходу і сучасні біотехнології. Продукт багатий різними натуральними гиполипидемическими і антигіпертензивними активними компонентами (таких як ловастатин та ін.), а також поживними речовинами, що сприяють поліпшенню стану організму за рахунок очищення від жирів, шлаків і токсинів.
Цей лікувальний чай допомагає відновити тиск, покращує діяльність шлунково-кишкового тракту, має загальнозміцнювальну, антиоксидантну, антибактеріальну дію, покращує пам'ять.
Сприяє боротьбі з онкоклітиною в організмі.
Благотворно впливає на підшлункову залозу, є просто необхідним засобом для людей з підвищеним рівнем цукру, холестерину в крові. Корисний людям, які страждають синдромом хронічної втоми.
В унікальному складі цього чудодійного продукту міститься більше 19 різних амінокислот, мікроелементів і мінералів, вітамінів груп В, РР і Р, а також білки і ферменти, харчові волокна.
Чай покращує мікроциркуляцію, запобігаючи серцево-судинним та цереброваскулярним захворюванням, знижує рівень ліпідів, сприяє зниженню кров'яного тиску і поліпшенню роботи мозку, регулює баланс мікрофлори кишечника, укріплює селезінку, підшлункову залозу, сприяє травленню, поповнює енергією  організм, активізує кровообіг, знижує рівень холестерину в крові, перешкоджає розвитку атеросклерозу, регулює життєво важливі функції організму.

Продукт багатий на кальцій, калій, фосфор, магній, залізо, мідь, цинк, бор, йод, селен та іншими корисними для здоров'я людини компонентами, що робить цей чай просто незамінним!

Прийнявши 6-12 упаковок чаю "Баланс+" протягом 3-6 місяців допомагає реально позбутися:
1- цукрового діабету
2- проблем з серцево-судинною системою (нормалізує тиск і т.д)
3- пухлин!

А людям, які не мають таких серйозних проблем, допоможе зробити якісну профілактику всього організму!