Напій на кожен день


"Напій на кожен день"  - сучасний скарб китайської чайної культури.


"Напій на кожен день" - це оздоровчий продукт для щоденного застосування, що підходить для всіх: від дітей до літніх людей.  Обов'язковий продукт для здоров'я всієї родини.

Для людей, які страждають дисліпідемією, жировою метаморфозом печінки, гіпертонією, гіперліпемією, ожирінням, цингою, а такожмає особливу дію при дефіциті вітаміну С в організмі і інших захворюваннях, пов'язаних з його нестачею.

1 - Регулює баланс ліпідів в крові.
Чай "Напій на кожен день" має хороший ефект зниження артеріального тиску, пом'якшує кровоносні судини, виводить токсини, нормалізує баланс рідини в організмі. Для людей, які страждають захворюваннями серцево-судинної системи, гіпертонією і цукровим діабетом, має особливий позитивний ефект.
2 - Антиоксидантна дія.
Екстракт поліфенолу, що міститься в  "Напої на кожен день", є одні з кращих антиоксидантів, який допомагає організму нейтралізувати зайві вільні радикали.
 3-Сечогінна дія, покращує роботу серця.
Сприяє виведенню рідин і натрію з організму, знижує гіповолемію, зменшує навантаження на серце, тим самим зміцнюючи його, так само сприяє виведенню  токсичних речовин і запобігає утворенню гострої ниркової недостатності.
4-Очищаюча і омолоджуюча дія.
Має очищуючу дію, виводить шлаки з організму, покращує травлення шлунка, має виражений жироспалювальний ефект, запобігає ожирінню, підвищує імунну систему організму, сприяє виведенню токсинів, омолоджує, бореться з целюлітом і зайвою вагою.
5-Регулює роботу кишечника.
Швидко нормалізує стул, виводить з кишечника всі, що відклалися токсини і шлаки, живить і відновлює пошкоджену слизову оболонку, має послаблюючу дію. Підходить як дітям, так і людям похилого віку, обов'язковий продукт для здоров'я всієї родини.
6 -Тонізуюча і загальнозміцнююча дія.
Унікальний склад даного чаю сприяє поліпшенню роботи нервової системи, тим самим має тонізуючу дію, сприяє гарному і піднесеному настрою, усуває втому, покращує метаболізм організму.
 
  • Склад: сріблястий деревний гриб, листя лотоса, кордіцепс, чай дянь хун, чай чіпа, чай конг, солодка, хризантема.