Продукция Сотрудничество Контакты  
Про Happiness

  

Гонконгська Корпорація Shenglong (Happiness), це компанія, яка за короткий проміжок часу змогла стати великим транснаціональним підприємством.    

  Компанія  пропонує величезні можливості і перспективний стартовий майданчик для людей різних спеціальностей та досвідом, але які мають єдину мрію в побудові стабільного та успішного бізнесу. Це гнучкий графік роботи, мобільний робочий простір, стабільність і впевненість у завтрашньому дні.

Happiness, для споживачів з усього світу, пропонує натуральну, високоякісну, оздоровчу продукцію широкого спектру застосування, яка дозволить кожному досягти умов здорового і счасливого майбутнього, поверне радість життя кожній родині і принесе частинку тепла в кожен куточок земної кулі.
 
Наша команда втілює можливості самореалізації, піклуючись про цінність людського життя, несучи тепло всьому світу.
 
Компанія Happiness дозволяє через досягнення професійного успіху, повірити в себе і реалізувати свої мрії, насолодитися радістю перемог від побудови свого власного бізнесу, додасть самовпевненості й рішучості в діях. Через взаєморозуміння народжується довіра, з довіри народжуються почуття, з почуттів народжуються чудеса. Ділячись з іншими унікальною високоякісною продукцією та можливістю досягти довгого, здорового і забезпеченого життя, ви натомість отримуєте безмежну радість і щастя.
 
Ми проводимо різні навчальні тренінги та семінари, що дозволяє в повній мірі оволодіти потрібною і корисною інформацією, щоб реалізувати себе як успішного і ефективного підприємця .

Приєднуйся до нашої успішної команди Happiness!!!

   

 

phone (067) 238-57-82
(066) 174-10-84
(093) 096-38-96
email happiness-ua@ukr.net
Copyright 2012 © HAPPINESS KIEV. Все права соблюдены.